August 2, 2021


BluffTitler: Tanıtım Videosu Oluşturma Programı

BluffTitler, ürün veya herhangi bir amaç için tanıtım videosu hazırlamak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir Windows masaüstü uygulamasıdır. Ailenizi, arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi etkileyici 3D başlıklar ve tanıtımlarla etkilemek mi istiyorsunuz? Ancak karmaşık ve pahalı 3D animasyon yazılımını kullanmak istemiyor musunuz? BluffTitler, videolarınıza 3D efektler eklemek için kolay ve uygun fiyatlı olmasını sağlıyor.

BluffTitler, gerçek zamanlı olarak animasyonlarınızı oluşturmak için son teknoloji 3D oyun teknolojisini (DirectX 11, HLSL 4) kullanır. Video olarak dışa aktarma süper hızlıdır. Video derslerini izleyin ve yeni numaralar öğrenin. Böylece daha kolay ve hızlı bir şekilde kafanızdakileri daha hızlı pratiğe dökebilirsiniz.

“BluffTitler” yüzlerce hazır şablonlarla birlikte gelmektedir. Hazır şablonlardan birini seçerek daha hızlı tanıtım videosu veya 3 boyutlu başlıklar oluşturabilirsiniz. Derinlik, yer değiştirme haritalama ve küp haritalama gibi kompleks 3D rendering teknikleri, kullanımı kolay efektler olarak sunulmaktadır.

blufftitler

Başlığınızı herhangi bir çözünürlük, kare hızı, sıkıştırma ve alfa kanalı olsun olmasın numaralandırılmış kare (JPG, PNG) olarak bir video dosyası (MP4, AVI) olarak dışa aktarabilirsiniz. Yani hazırladığını tanıtım videolarını MP4 veya AVI formatında, 3D başlıklar veya resimleri JPG veya PNG formatından kaydedebilirsiniz.

BluffTitler kullanıcı arabirimi basit ve etkili: bir 3D render penceresi ve bir 2D araç penceresi içeriyor. İşleme ve alet pencerelerini farenizle yeniden boyutlandırabilir, böylece bunlar herhangi bir masaüstüne sığabilir. Onlar için bir yer varsa güç düğmeleri eklenir. Çözünürlük iletişim kutusundaki istediğiniz çözünürlüğü girebilirsiniz. Hazır ayarlar SD, HD ve UHD’deki tüm genel çözünürlükler için mevcuttur.

BluffTitler 13 sürümü ile Landscape, Water, Waving flag, Hand, Skybox, Colourmap ve VR 360° layer (katmanlar) eklenmiştir.

İşiniz, video düzenleme uygulamasında (NLE) yayınlama için veya daha ileri işlemeye hazır bir video dosyası olarak dışa aktarılabilir. Metinlerin ve resimlerin değiştirilmesi kolaydır. Büyük küçük resimler, gösterileri, ön ayarları ve efektleri tarama ve seçme işlemlerini kolaylaştırır. Dersler (dersler) gösteri dosyaları olarak sunulmaktadır.

BluffTitler herhangi bir amaç için tanıtım videosu hazırlamak, 3D-üç boyutlu resimler ve başlıklar yapmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir programdır. Eğer sadece bu amaçlar için kaliteli bir program arıyorsanız deneyebilirsiniz.

BluffTitler Türkçe Yapma

Program ekranında Settings ve ardından Options (CTRL+K) seçeneklerine tıklayın. Language alanının karşısında yer alan Browse düğmesine tıklayarak diller dosyasının olduğu klasörde Turkce.txt seçin ve ardından düğmesine tıklayın. Türkçe dil dosyası Language kısmına eklenecektir. Artık OK düğmesine tıklayın. Türkçe çeviri için geçiş yaptınız penceresi çıkacak. Tamam düğmesine tıklayarak artık Türkçe olarak BluffTitler kullanabilirsiniz.

BluffTitler Bilgileri

Sürüm: BluffTitler 13.0.0.3

Boyut: 42.44 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: Outerspace Software

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BluffTitler Son Sürüm Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status