February 19, 2019


BlueSoleil 10: Windows 8, Windows 8.1 uyumlu Bluetooth programı.

BlueSoleil 10, Bluetooth 4.0 destekleyen ve Windows 8/8.1 uyumlu bluetooth programı. BlueSoleil 6 ve BlueSoleil 8 SN sahipleri için BlueSoleil 10 ücretsiz yükseltme sürümü.

BlueSoleil 9 özelliklerine dayalı BlueSoleil 10, Bluetooth 4.0 düşük enerji teknolojisinden yararlanarak ve Windows 8/8.1 uyumlu hale getirilmiştir. BlueSoleil 10 fonksiyonları geliştirilmiş ve performansı optimize etmiştir.

BlueSoleil 10 büyük yenilik ve bağımsızlık ile IVT tarafından geliştirilenen popüler profesyonel Windows tabanlı Bluetooth uygulamalarından biridir. BlueSoleil, Bluetooth özellikli bilgisayarlar ile cep telefonları, stereo kulaklık, klavye ve fare aygıtları bir ekran gibi tüm Bluetooth cihazları birbirine bağlayabilirsiniz.

BlueSoleil 10 yeni bir kablosuz Bluetooth deneyimi sunuyor. BlueSoleil 10 üzerinden kablosuz olarak bilgisayara üzerinden cep telefonunuza kişileri yedekleyebilir, görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Kolayca BlueSoleil üzerinden doğrudan mesaj yazabilirsiniz. Dosya , fotoğraf, müzik , video ve diğer herhangi bir veri aktarabilirsiniz. Bu arada, BlueSoleil 10 üzerinden diğer insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, değerli ve kullanıcı dostu bir araçtır.

Bluesoleil 10 yeni özellikleri 

  • Windows 8/8.1 uyumlu.
  • Bluetooth 4.0 desteği.
  • Çift mod donanımları destekler.
  • A2DP ve SCO ses kalitesi geliştirilmiştir.
  • Multi-Profilleri gelişmiş performansa sahiptir.
  • BlueSoleil 10 Symbian S40/S60, Windows Mobile, MTK cep telefonları ve PBAP hizmet sunan cep telefonları destekler.

Desteklenen Bluetooth özellikli cep telefonlar

  •  Tüm Bluetooth özellikli Symbian S60 tabanlı cep telefonlar.
  •  Tüm Bluetooth özellikli Windows Mobile 5.0/6.0 dayalı cep telefonları.
  •  Nokia, Moto, Sony Ericsson, Samsung, HTC / Dopod, LG ve BlackBerry Bluetooth özellikli ve daha bir çok cep telefonları desteklenir.

Desteklenen Bluetooth Chipsetler

BlueSoleil 10 CSR, Broadcom, ISSC, Texas Instruments, Atheros, 3DSP, Marvell, Accel Semiconductor, Conwise gibi ve daha fazla ana chipsetlerini destekler. Lenovo ThinkPad, HP, Dell, Sony, ASUS, Samsung, TOSHIBA ve LG gibi laptopları destekler.

BlueSoleil 10 indir

BlueSoleil programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 113.32 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BlueSoleil 10 İndir (10.0.470.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status