March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf Renklendirme Programı

BlackMagic, Windows için bir fotoğraf boyama yazılımıdır. Siyah & beyaz fotoğrafları renklendirmek, kızılötesi (kızılötesi) fotoğraflar veya solgun veya uygunsuz renkler bulunduran fotoğrafların renklerini düzenlemek için bu programı kullanabilirsiniz. Kullanımı son derece basit olmakla birlikte, yaş ve mesleki sınırları aşan, hem çocuklar hem de yetişkinler için muazzam bir başarı hissi uyandıran, gurur ve memnuniyet sağlayan bir yazılımdır.

BlackMagic, en az karmaşa ile böyle profesyonel dereceli sonuçlar verir ve yalnızca bir kaç dakikanızı alır. TimeBrush RLC teknolojisi özellikle Hollywood şöhretinin siyah beyaz hareketli görüntülerini renklendirmek için oluşturuldu. Bu özellik, BlackMagic’e, aşırı doymuş / az doymuş olmamasına rağmen tamamen doğal görünen muhteşem, zengin, canlı renkler sunma olanağı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Renklendirici siyah beyaz fotoğraflar için istenen sonuçların kalitesine ve gelişmişliğine bağlı olarak oldukça kapsamlı olabilir. Söz konusu süreç, tek bir siyah beyaz fotoğrafı profesyonel kalitede bir kaliteye tamamıyla renklendirmek için bir gün sürebilir, çok sıkıcı ve zorlayıcı olabilir. Belirli bir nesneyi renklendirmek için doğru renk tonu / doygunluk değerlerini tahmin ederek yardımcı olmaktadır.

BlackMagic son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BlackMagic 2.84 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status