March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin BlackBerry Masaüstü Programı

BlackBerry Desktop Software ücretsiz yazılımı ile BlackBerry akıllı telefonlarınızı MAC üzerinden kontrol edebilirsiniz. Senkronizasyon yapabilir, MAC üzerinden BlackBerry uygulamaları yönetebilir ve daha bir çok işlemleri PC üzerinden yapmanızı sağlar.

Bilgisayar kullanıcıları için BlackBerry® Masaüstü Yazılımı, akıllı telefonunuz, e-posta hesaplarınız, takvimleriniz ve daha fazlası arasında bağlantı oluşturur. BlackBerry Masaüstü Yazılımı ile, bu bağlantıyı yönetmek her zamankinden daha basittir.

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefon ve Tablet desteği

BlackBerry® Masaüstü Yazilimi, BlackBerry akilli telefonunuzu destekler; 2.1 sürümü sayesinde ortam dosyalarinizi BlackBerry tablet ile esitleyebilirsiniz. EĞer BlackBerry Masaüstü Yaziliminiz önceden kuruluysa, tabletinizi esitlemeden önce mutlaka en son sürümüne güncelleyin.

Rehberinizi ve Randevularınızı eşitleyin

Rehberiniz, takvimdeki randevularınız, görevleriniz ve notlarınız, Microsoft® Entourage® ve iCal gibi yaygın Mac uygulamaları ile eşitlenebilir.

Uygulamaları kolayca yedekleyin, geri yükleyin ve yönetin

Verileri BlackBerry akıllı telefonlar arasında aktarın, bilgileri elle veya otomatik olarak yedekleyin ve geri yükleyin ve uygulamalar ekleyin veya kaldırın.

Müzik eşitleme

Bir iTunes® çalma listesi, belli bir sanatçının veya türün müziği, en beğenilen bir video ya da rastgele parçaların bir karışımı olması fark etmeden, bilgisayarınız ile BlackBerry akıllı telefonunuz arasında iTunes ortamının eşitlenmesi basittir.

Fotoğraf ve Video eşitleme

Akıllı telefonunuzda çekilen yeni fotoğraf ve videoları iPhoto®’ya aktarın ve iPhoto albüm veya etkinliklerini akıllı telefonunuzla eşitleyin. Fotoğraf ve videolarınızı gittiğiniz her yerde yanınızda taşımak her zamankinden daha kolay.

Akıllı telefonlar arasında geçiş yapın

Yeni bir BlackBerry akıllı telefona mı geçiyorsunuz? Bir BlackBerry akıllı telefondan bir diğerine geçmek için cihaz değiştirme sihirbazını kullanın.

Not: Program indirme sayfasından e-mail kaydı yaparak anında MAC üzerine indirebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri;

  • Mac OS X v10.6 ve üstü,
  • BlackBerry® Cihaz Yazılımı v4.2 ya da üstü,
  • iTunes v10.5.2 ya da üstü

Boyutu: 68 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BlackBerry Desktop Software 2.4.0.16 Türkçe İndir – MAC" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status