February 22, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

BitComet Torrent Dosya İndirme Programı

BitComet bir BitTorrent/HTTP/FTP download yöneticisidir. Torrent dosyalarını indirmenizi sağlar. Bu alandaki en popüler yazılımlardandır ve Türkçe dil desteği sunmaktadır.

BitComet güçlü, güvenli, temiz, hızlı yapısı ve kolay kullanımı ile torrent protokolünde en fazla tercih edilen BitTorrent programlarından biri. En popüler P2P dosya paylaşım türlerinden biri haline gelen ve gün geçtikçe kullanıcısı sayısı daha da artan torrent mantığında BitComet sade yapısı ile ön plana çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

BitComet Özellikleri:

İndirilen video dosyasının önizlemesine destek veriyor. DHT Network (Ağ) ve trackless torrent indirime desteği. Tamamen C++’da yazılmış yeni çekirdek, kararlı ve hızlı, ve düşük CPU kullanımı. Upload hızının ve download hızlarının limitlenebilmesi. Temiz ve ücretsiz, adware ve spywaresiz. (Spybot “Comet Cursor” yanlış aktarabilir).

Eşzamanlı downloadlar, ve torrent dosyasının içindeki dosya seçim ve öncelik özelliklerinin ayarlanabilirliği. Intelligent Bağlantı Optimizasyonu, Oran Kontrolü, Disk Cache, Disk Allocating, Hash Scan özellikleri. Geçici ve kalıcı IP blocklama. Diğer kullanıcılar ile chat imkanı. ZIP paketi desteği, yükleme yapmadan çalışabilime. Windows XP SP2 TCP/IP restriction ile uyum. Otomatik bilgisayar kapama desteği. Yasal çerçeve içerisinde dosya paylaşmanızı öneririz.Aksi takdirde meydana gelebilecek bütün sorunlardan sorumlu olduğunuzu unutmayınız.

BitComet programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur.

Boyutu: 15.54 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BitComet Torrent Dosya İndirme Programı Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status