April 21, 2018


BioniX Wallpaper Lite: Masaüstü duvar kağıdı değiştirme için ücretsiz duvar kağıdı değiştirici.

BioniX Wallpaper indir-duvar kagidi degistiriciBioniX Wallpaper Changer masaüstü üzerinden tam kontrol sağlamak için dünyanın en ünlü ücretsiz duvar kağıdı değiştirici programıdır. Bu ücretsiz program masaüstü duvar kağıdı değiştirme, yönetme ve düzenleme için mükemmel özellikler sunuyor.

BioniX Wallpaper Changer 250’nim üzerinde özellikleri olmasına rağmen yine de kullanımı çok kolaydır. BioniX Wallpaper Changer sadece duvar kağıdı değiştirici değil, aynı zamanda gelişmiş bir duvar kağıdı yöneticisidir: BioniX ile kolayca tematik çalma listeleri oluşturmak, istenmeyen görüntülerin filtreleme, dosya boyutu / çözünürlük / ismi / Reytinge göre duvar kağıtları sıralaması, yeniden adlandırma veya doğrudan çalma listesi oluşturabilirsiniz.

BioniX Wallpaper başka hiçbir kağıdı değiştiricisinde olmayan, benzersiz özellikler sunuyor. Örneğin, klasör üzerinde Lock sistemi ile bir klasör izlemek ve otomatik duvar kağıtları bu klasöre eklendiğinde çalma listesi güncelleyebilirsiniz. Yerel saatle (sabah, örneğin bir gündoğumu duvar kağıtları ve akşam gün batımı duvar kağıtları) dayalı masaüstünüzde belirli bir duvar kağıdı görüntülemesini sağlayan Day/night (gündüz/gece) özelliği sunuyor. Duvar kağıdının günün hangi saatte göründüğünü seçebilirsiniz.

BioniX Wallpaper-Lite programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Sürümü: BioniX Wallpaper Lite 8.9.0.7

Boyutu: 15.81 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: BioniX Wallpaper

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BioniX Wallpaper Lite İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status