April 20, 2018


Bilmediğiniz dosyaları hangi program açar öğrenin.

Teknoloji dünyasına binlerce dosya türü vardır. Hiç karşılaşmadığımız ve adını bile duymadığımız dosya türleri vardır. Bilmediğiniz dosya türlerini hangi program açar diye internette aram yaparız. Ama çoğunlukla sağlıklı bir sonuç alamayız. Bunu bir çözümü yok mu? Tabi ki var.

Hangi dosya türünü, hangi program açıyor öğrenmek ister misiniz?

Bende ilk duyduğumda heyecanlanmıştım. Eminim sizde heyecanlandınız. Tanımadığınız, bilmediğiniz dosya türlerini açmak için gerekli programı temin etmenizi sağlayacak mükemmel bir program var.

File Helper adındaki bu program, bilinmeyen dosyaları açmak için gerekli olan program hakkında bilgi sunan yardımcı bir program. Programı yükleyin ve çalıştırın. Sistem taraması yaparak, bilgisayarınızda açamadığınız dosya türlerini algılar ve dosya türü hakkında ve hangi program tarafından açılacağını gösterir.

Dosya türünü açmayı sağlayacak uygulamaları önerecektir. Bilmediğiniz dosyaları açmayı sağlayacak uygulama ve dosya türleri ile ilgili büyük bir havuz sunuyor. Bu havuz sayesinde istediklerinizi hemen elde edeceksiniz.

File Helper indir-dosya formatlarini bulma programi

File Helper programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 bit-64 bit ile uyumludur.

Boyutu: 5.05 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Bilinmeyen Dosya Türünü, Hangi Program Açıyor Öğrenme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status