March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

PC Hızlı Çalıştırma Programı

Bilgisayarımızı kullandıkça ilk kullanım hızı giderek azalmaya başlar. Bilgisayarın yavaşlamasına neden olan en büyük etken disk parçalanmalarıdır. Disk parçalanması giderilmediği zaman ciddi sorunlar çıkabiliyor. Bilgisayarın hızlı olmasını istiyorsanız yardımcı olacak bu programı paylaşmak istedim.

Auslogics Disk Defrag adındaki bu program, disk birleştirme işlemi yaparak bilgisayarın hızlanmasını sağlar. Gözle görülür bir fark oluşabilir. Tabi ki bilgisayarın ilk gün ki gibi hızlı olmasını sağlamaz ama idare edecek kadar bir hızlanma sağlayabilir. Bilgisayar kullanımınıza da bağlıdır bu durum. Tabi ki bunlar benim görüşlerim. Program üretici tarafından sunulan bilgileri de paylaşmak isterim.

Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics Disk Defrag FAT 16, FAT 32 ve NTFS dosyalama sistemlerini kullanan sabit disklerin birimlerini birleştirebilen ücretsiz ve hızlı bir uygulama. Auslogics Disk Defrag ile diskinizi optimize ederek bilgisayarın daha hızlı çalışmasını sağlar.

Kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca kullanılabilen bir uygulama olan ve Windows‘un disk birleştiricisinden hissedilir derecede hızlı çalışan Auslogics Disk Defrag, Vista dahil tüm güncel Windows sürümlerini destekliyor.

Diski birleştirme sırasında ve sonrasında detaylı bilgi veren ve rapor sunan bu güçlü programişletim sisteminin ve uygulamaların çalışmasında performans artışı sağlıyor. Geliştirilmeye devam eden programın bellek kullanımı da en aza indirilmiş durumda.

Programın 2 sürümü ile birlikte birleştirme algoritması %30 oranında geliştirilmiş ve işlem hızı arttırılmış bulunuyor ayrıca birleştirme işleminden önce temporary (geçici) dosyaların kaldırılması ve kaynak kullanımını ayarlama (low, normal, high) özellikleri de programa eklenmiş durumda. Auslogics Disk Defrag yenilenen özellikleri ile ayrıca arkaplanda birleştirme işlemi yapabilme, Windows Gezgini entegrasyonu vb. diğer birçok geliştirme ile karşımızda.

Auslogics Disk Defrag

Auslogics Disk Defrag PC hızlı çalıştırma programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ile uyumludur.

Boyutu: 5.49 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Bilgisayarı Hızlı Çalıştırma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status