March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Dosyaları Bulma ve Temizleme Programı

İnternet kullanıcıları bilgisayarlarına o kadar şey yükler ki bazen farkında olmadan benzer olan bir çok uygulama, program, oyun vs yükleyebiliyor. Yüklediğimiz bu program, oyun vs yüklemelerini kaldırdığımız ardında bir çok benzer dosya bırakabiliyor. Bu da bilgisayarın performansını önemli ölçüde etkiliyor. Ayrıca boş yere disk alanını dolduruyor. Bu benzer dosyaları bilgisayarınızda tek tek bulup ve temizleme uzun bir iştir. Bunun için kullanabileceğiniz ücretsiz programlarda mevcuttur.

Bende size yardımcı olacak ücretsiz bir programı sunuyorum. Duplicate Cleaner programı sayesinde bilgisayarınızda ki benzer dosyaları bulmanızı ve temizlemenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca Duplicate Cleaner sabit sürücü veya kurumsal ağ içeriğini düzenlemenize yardımcı olan kullanışlı bir programdır. Fotoğraf, müzik, film, video, Word belgeleri, PowerPoint sunumları, metin dosyaları – – bilgisayarınızda benzer dosyaları Duplicate Cleaner ile bulabilirsiniz. Duplicate Cleaner dosya türleri için derin tarama yapar. Bulduğunuz bu dosyaları kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Duplicate Cleaner programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 12.74 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Benzer Dosyaları Bulma ve Temizleme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status