March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Donanım ve Yazılım Hakkında Detaylı Bilgi Verme

Belarc Advisor; bilgisayar donanım ve yazılım hakkında detaylı bilgiler sunan ücretsiz bir program. Bilgisayarınız hakkında tüm bilgilere anında ulaşmanızı sağlayan yardımcı bir program. Bilgisayarınız ile ilgili tüm sistem bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Belarc WAN mimarisi, tek bir veritabanı ve Intranet sunucusu kullanarak, kullanıcılar kendi masaüstü bilgisayarlar, sunucular ve dünya çapında dizüstü bilgisayarlar tüm yönetimi basitleştirmek ve otomatikleştirmek için izin verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Belarc Advisor, bilgisayarınızda bulunan programlar hakkında size detaylı bilgi verebilen profesyonel bir programdır. Bilgisayarınızda yüklü olan programın adını, programın seri numarasını, lisans tarihini, işletim sisteminin özelliklerini ve programların son güncellenme tarihlerine kadar birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarınız hakkında merak ettiğiniz bir özelliği sadece programı çalıştırarak öğrenebilir ve araştırmak zorunda kalmazsınız. Programı çalıştırdıktan sonra sistem bilgileriniz web tarayıcınızda listelenecektir. Belarc Advisor programıInternet Explorer, Netscape, Opera ve Firefox tarayıcılarını desteklemektedir.

Belarc Advisor; XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32 Bit/64 Bit ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 3,09 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Belarc Advisor 8.3b İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status