Bedava Türkçe Resimlere/Fotoğraflara Filigran Ekleme Programı

Resimler, fotoğraflar üzerine metin, resim veya 3D filigran eklemek mi istiyorsunuz?

Resimlere/fotoğraflara filigran eklemek için yardımcı olacak ücretsiz ve Türkçe filigran (watermark) ekleme programını sizlerle paylaşıyorum.

Program tam anlamı ile profesyonel bir filigran ekleme programıdır. Program arayüzü Türkçe dilini de desteklediği için kolay bir kullanım sunuyor.

TSR Watermark Image ücretsiz, bedava resimlere/fotoğraflara filigran ekleme programıdır.

Her fotoğraf veya görüntü için birden fazla filigran ekleyebilirsiniz. Her filigran görüntü birkaç farklı biçimlerde ve boyutlarda kaydedilmiş olabilir.

Metin filigran ekleme: Normal, kabartmalı, keskin ya da bir sınır ile filigran ekleme.

Otomatik olarak EXIF etiketi yönelim (otomatik olarak birçok yeni model kameralar tarafından yazılı görüntü) için filigran fotoğraf veya döndürmek.

Jpeg dosyaları EXIF bilgileri (Kamera modeli / lens modeli / vs. ) tutma veya bırakma. Filigran eklediğiniz fotğrafları JPEG, TIFF, PNG, BMP, GIF olarak kaydedebilirsiniz.

TSR Watermark Image Software screenshot of photo watermarking

Jpeg resim olarak kaydederken filigran çıktı kalitesini belirleyin. Filigran metin açısını ayarlayabilirsiniz. Dijital görüntülere, resimlere, fotoğraflar arka planına filigran ekleme.

Filigran ekleme sırasında görüntüleri yeniden boyutlandırma.

Sonuç olarak TSR Watermark Image filigran ekleme programı aklınıza gelebilecek tüm özellikleri sunuyor. Gerçekten kaliteli ve sorunsuz bir deneyim sunuyor. Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

TSR Watermark Image resimlere filigran ekleme yazılımı Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8 ile çalışır.

Gerekli: .NET framework 2.0 veya üzeri.

Boyutu: 1.04 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Bedava Türkçe Fotoğraflara Filigran Ekleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status