December 3, 2021


Ücretsiz Dosya Şifreleme Programı

Bir sürü belgeyi arşivlemek için tek bir şifrelenmiş dosyaya sıkıştırmak mı istiyorsunuz? BCArchive, bir dosya / klasör grubunu, çalıştırılabilir bir programa dönüştürülebilen tek bir şifrelenmiş dosyaya sıkıştırmak üzere tasarlanmıştır. Güçlü şifreleme ile sıkıştırılmış arşivler oluşturmak için BCArchive dosya şifreleme programı faydalı bir araçtır.

BCArchive kendini Windows’a yerleştirir ve şu adresten etkinleştirilebilir: Dosya menüsü, sağ tıklama menüsü, komut satırı istemi, toplu iş dosyası. Şifreli arşivler oluşturmak için faydalı bir araçtır.

BCArchive, yıllarca dünya çapında kullanılan BestCrypt veritabanlarından ve PGP yazılımı için oluşturulan genel anahtarların kullanılmasını sağlar. BCArchive hassas verilerinizi sıkıştırın ve şifreleyin. Gizliliğinizi korumak ve sabit disk alanınızı kurtarmak için BCArchive’a güvenebilirsiniz.

Kendi bilgisayarınızdaki önemli dosyaları meraklı gözlerden saklamak ve şifrelemek için BCArchive programını kullanabilirsiniz. Program şifrelenecek dosyaları bir araya toplar ve şifreli arşiv dosyaları hazırlamayı sağlar.

BCArchive Bilgileri

Sürüm: BCArchive 2.06.9

Boyut: 4.17 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"BCArchive Son Sürüm İndir – Ücretsiz Dosya Şifreleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status