March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Banner Maker Pro Açıklama:

Banner Maker Pro programıyla web sitenize çok hoş profesyonelce banner, hareketli resimler hazırlayabilirsiniz. Banner Maker Pro, web sayfaları için hızlı ve kolay bir şekilde bant reklam (banner), logo, web tuşu, hareketli GIF ve diğer web grafikleri yapabileceğiniz programdır.

Program sihirbaz bir arayüze sahip olduğundan işleminizi adım adım kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tamamladığınız çalışmayı GIF ya da JPEG olarak kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hareketli (animasyonlu) GIF, bant reklam (banner) ve tuş oluşturmak sadece 5 dakikanızı alır. Öyle ağır programlardaki teferruatlara girmeden, menüler arasında kaybolmadan ve ayrıca uzman grafikçi olmaya gerek duymadan herkes kolay ve hızlı bir şekilde bant reklam, logo gibi çalışma yapabilir.

‘New/Yeni’ yoluyla yeni bir çalışma başlatarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra boyut (size) içinden 468×60 standart ya da 728×90, 234×60, 120×10 gibi farklı boylarda bant reklam ebatları seçebilir, ayrıca 88×31 gibi küçük web bağlantı tuşları oluşturulabilir. Standart boyutların yanında siz de kendi belirleyeceğiniz ebatı girebilirsiniz. Yine bu çalışmanın arkaplanını seçebilir, resim ve metin ekleyebilirsiniz.

Banner Maker Pro son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Banner Maker Pro 7.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status