Baidu PC Faster: Sistem Optimizasyon ve Güvenlik Programı

Baidu PC Faster, bilgisayar hızlandırma, PC performansını artırma, sistem optimizasyon, bilgisayar bakım onarım, güvenlik, Windows sorunları giderme ve hataları düzeltme gibi optimize ayarlar sağlayan ücretsiz bir programdır. Ayrıca güvenlik, hızlandırma, temizleme için yardımcı bir programdır. Baidu PC Faster Windows sorunları giderme, Windows hataları düzeltme, sistem onarım, sistem optimizasyon, PC bakım onarım yaparak bilgisayarın performansını en üst seviyeye çıkarır.

Baidu PC Faster ücretsiz programı her yeni tehdite karşı online koruma sağlar. Her zaman bilgisayarınızın güncel kalmasını sağlayın. Bilgisayarı hızlandırma; bilgisayarınızın ilk gün ki gibi hızlı olmasını sağlar. Ortak sorunları çözmek için hepsi bir arada PC araç kutusu. Tek bir tıklama içinde gereken herhangi bir yazılım alma.

Health Check – Sağlık Kontrolü; Bilgisayar hız sorunları teşhisi kullanabileceğiniz bir özelliği. PC güvenlik ve performansını artırmak için bu seçeneğe tıklayın.

Win Update – Windows Güncelleme; Akıllıca Windows güncellemek için en uygun yamaları indir. Hacker, trojan ve virüs saldırılarına karşı bilgisayarı güvenli tutun.

Cleaner – PC Temizleyici; Kullanılmayan dosyaları, faaliyetlerinin izlerini, kayıt defteri etkinlikleri kaldırma, temizleme.

baidu-pc-faster-indir

SpeedUp – PC Hılandırma; PC deneyimi hızlandırmak için bu seçeğe tıklayın. Gerçek zamanlı olarak başlangıç optimize etmek ve yönetmek.

Virus Scan – Virüs Tarama; Profesyonel akıllı Bulut koruma hızlı reaksiyon. Her yeni tehditlere karşı koruma, virüs tarama.

ToolBox – Araç Kutusu; Ôrtak sorunlar için güvenebileceğiniz bir fonksiyonlu alet kutusu. Windows yönetme ve interneti hızlandırma.

PC APP Store – PC Uygulama Mağazası; Tek bir tıklama içinde ücretsiz program indirin ve yükleyin. Kolayca bilgisayarınızın uygulamalarını yönetin.

Game Faster – Oyun Hızlandırma; Daha hızlı oyun, Daha iyi bir oyun deneyimi için tek tıklamayla daha hılzı oyun oynama zevki yaşayın.

Baidu PC Faster Bilgileri

Son Sürüm: Baidu PC Faster 5.1.3.131061

Boyutu: 25.55 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Baidu

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Baidu PC Faster Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status