October 22, 2021


Ücretsiz Avira antivirüs programı

Avira Free Antivirus (eski adıyla Avira AntiVir) gelişmiş ve kullanıcı dostu ücretsiz ve Türkçe antivirüs programıdır. Bu güvenlik yazılımı, yapılan virüs testlerinde oldukça yüksek değerlerde virüs bulma kabiliyetine sahip olduğunu kanıtlamıştır. Dünyadaki milyonlarca kullanıcının bilgisayarında koruma sağlayan Avira ile artık sizin bilgisayarınız da güvenli olabilir. Programın sunduğu koruma yöntemleri ücretli antivirüs korumalarında bulunan özellikler kadar gelişmiştir.

Bilgisayarımda bir çok ücretsiz antivirüs programı kullandım ancak koruma anlamında vaat ettikleri güvenlik korumalarını alamadım. Özellikle virüs bulaşmış dosyalar üzerinde herhangi bir etkileri olmuyor. Bu nedenle bilgisayarımda ücretsiz antivirüs programı var ve artık çok rahat olabilirim düşüncelerine kapılmayın. Ücretli veya ücretsiz fark etmez, antivirüs programların yanı sıra kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan programlar kullanmanızı tavsiye ederim. Eğer Avira Free Antivirus kullanıyorsanız bununla birlikte çalışan malware koruma programlarından birini kullanabilirsiniz.

Virüslere, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, pahalı arama yazılımlarına (dialer), rootkitlere karşı sağladığı koruma ile bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır. Yeni arayüzü ve optimize edilerek %20 daha hızlı tarama yapabilen yapısı ile ücretli antivirüs programları kullanmak istemiyorsanız belirli özellikleri sayesinde bu ücretsiz yazılımı kullanabilirsiniz.

Bu ücretsiz program ile bilgisayarınızı korumak için yüksek ücretler ödemenize gerek kalmayacak. Hiçbir ücret ödemeden Avira teknolojisine bilgisayarınızda sahip olabilirsiniz.

Avira AntiVir Personal son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • ali
    29 Eylül 2012

    programı denek isterim

"Avira Free Antivirus 2013 İndir – Türkçe" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status