February 27, 2021


AVI ReComp: AVI video dosyaları sıkıştırma programı.

AVI ReComp, AVI video dosyaları sıkıştırma için yardımcı olan ücretsiz program. Program sadece AVI videoları destekliyor. Sıkıştırma işlemini yapmak için Xvid codec kullanır. AVI ReComp programı herhangi bir yapılandırma gerektirmez. İndireceğiniz kurulum paketi gerekli tüm bileşenleri (VirtualDubMod, Avisynth’in ve Xvid yeni versiyonları) içerir.

AVI ReComp AVI videolar üzerinde bir çok düzenleme yapmayı sağlar. AVI videolara alt yazı gömme imkanı sunuyor. Ayrıca yeni sürümleri film siyah sınırları eklemek ve alt yazıları yerleştirmek için izin verir. Ayrıca ssa ve ass alt yazılı (stil, renk, konum) için tüm ayarlarını yapabilirsiniz.

AVI ReComp AVI dosyaları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve filmler için kendi logosunu eklemeyi, toplu kodlamayı sağlar. Ayrıca, video klibin çözünürlük ve boy oranını değiştirebilirsiniz. Kırpma aracı mevcut siyah sınırları kırpma ya da sadece video boy oranını değiştirmek için kullanılabilir. Bu mevcut kodlama modlarından ( VBR , ABR , CBR ) birini ve bitrate seçerek tüm ses akışı dönüştürmek de mümkündür.

AVI ReComp indir

AVI ReComp şu ses formatlarını destekler: mp3, wav, ac3, dts, ogg.

Şu alt yazı formatlarını destekler: TMPlayer (.txt), MicroDVD (.txt / .sub), SubViewer2 (.sub), SubRip (.srt), Advanced SubStation Alpha (.ass), SubStation Alpha (.ssa), VobSub (.sub/.idx).

AVI ReComp programı çoklu dil desteği sunuyor. Bu programı ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Sürümü: AVI ReComp 1.5.6

Boyutu: 28.79 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Mateusz Gola

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AVI ReComp İndir – AVI Video Sıkıştırma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status