March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

AVG Internet Security Programı

AVG Internet Security, Windows sistemler ve sınırsız sayıda cihazlar için tasarlanmış internet güvenliği ve bilgisayarı tüm virüslere ve zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan gelişmiş bir güvenlik programıdır. Internet Security şimdiye kadar AVG programlarından en iyisi diyebiliriz. Artık, hem zararlı yazılımları hem de performans sorunlarını tarayarak sahte web sitelerini engellemeye yardımcı oluyor. Ayrıca, yepyeni basit tasarımıyla nasıl korunduğunuzu görebiliyorsunuz.

Gelişmiş virüslerden koruma özelliği sayesinde Bilgisayar, Web ve E-posta koruması sağlar. Gerçek zamanlı koruma, bilgisayarınızı virüs, casus yazılım, rootkit, truva atı ve diğer zararlı yazılımlara karşı korumaya yardımcı olur. Koruma, güvenli olmayan bağlantıları, indirmeleri ve e-posta eklerini engellemenin yanı sıra çıkarılabilir USB ve DVD sürücülerini hızlıca taramaya da olanak sağlar. Peki, en iyi kısmını duymak ister misiniz? Güvenliği otomatik olarak günceller ve en yeni tehditlerin dahi size ulaşmasını engellemek için gelişmiş bir yapay zeka ve gerçek zamanlı analiz özelliğini kullanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Korsanı Saldırılarına Karşı Koruma özelliği sayesinde siz farkında olmadan bilgisayarınıza sızmaya çalışan bilgisayar korsanlarını sisteminizden uzak tutun. Geliştirilmiş Güvenlik Duvarı, bilgisayarınıza gizlice girip kişisel dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ve parolalarınızı çalmaya çalışan suçluları ve meraklıları kolayca püskürtür.

AVG Internet Security son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AVG Internet Security 2014 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status