November 29, 2021


Otomatik olarak sürücüleri denetlesin ve güncel tutsun

AVG Driver Updater sistemdeki tüm sürücüleri denetleyerek güncellenmesi gereken sürücüler ile ilgili indirme ve yükleme bağlantısı sağlayan, onarılması gereken sürücüleri onaran kullanımı kolay ücretsiz sürücü güncelleme ve yedekleme programıdır.

Bilgisayar sorunlarının en büyük nedenlerinden biri de eksik, bozuk veya güncel olmayan sürücülerdir. Bu nedenle bilgisayarda donma ve kilitlenme sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Yazıcı, kamera ve diğer cihazların bilgisayarınızda düzgün çalışmamasının en büyük nedenleri eski ve bozuk sürücüler. Bilgisayarın sorunsuz ve istikrarlı çalışması, bilgisayara bağlı cihazların olması gerektiği gibi çalışmasını sağlamak için en son sürücülerin yüklü olması gerekmektedir. AVG Driver Updater size en son sürücü güncellemelerini sağlamak için tasarlanmıştır. 127.000’den fazla sürücüyü otomatik olarak denetleme yeteneğine sahip program sisteminizdeki sürücüleri tarar ve son sürüme güncellemek için yardımcı olacaktır.

Sürücü güncelleme yaparak, daha az kilitlenme, daha iyi grafikler, daha hızlı web taraması, daha az cihaz problemi yaşayacaksınız. Oyun oynamayı hızlandırır ve video oynatmayı hızlandırır. Oyun oynarken özellikle grafiklerin yoğun olduğu video gösteriminde daha az donma ile karşılaşırsınız. Son grafik sürücüleri gerçek zamanlı olarak kontrol ederek güncelleme olduğunda yüklemeniz tavsiye edilir.

avg-driver-updater-indir-ucretsiz-guvenli-surucu-guncelleme-ve-yedekleme-programi

Bozuk ve eski ağ sürücülerini güncelleyerek web tarama akışını ve indirme sorunlarını en aza indirir. Bilmediğiniz bir nedenden dolayı WiFi bağlantını kesilirse, bağlantıyı onarmaya yardımcı olur. Yavaş bağlantı sorunlarını halleder. Daha yüksek performans elde etmek için yeni özellikler de ekler.

Ses sürücülerini güncel tutarak ses sorunlarını ve özellikle parazit sorunlarını ortadan kaldırır. Skype ve benzeri görüntülü konuşma ve sesli konuşma yaparken ses kalitesini iyileştirir.

Yazıcı, tarayıcı, kamera, video, hoparlör, fare, klavye, ekran, WiFi ve harici cihazlarınızdaki sorun ve çakışmaları azaltmak için tüm eski ve bozuk sürücüleri tek ekranda bulup güncelleme yapabilirsiniz.

100’den fazla marka desteği ile resmi sürücüleri yüklemeyi sağlar. Sürücü güncellemeden önce yedekleme yaparak herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman sistem geri yükleme noktasına dönmenizi sağlar. Ayrıca yapılan sürücü güncellemeler ile sorun çıkarsa, eski sürücüleri geri yükleyebileceğiniz sürücü yedekleme özelliği de sunar.

Sürücülerden dolayı sistemde oluşan sorunları en aza indirmek ve bilgisayarınız daha istikrarlı çalışmasını sağlamak için sürücü güncelleme ve yedekleme imkanı sunan AVG Driver Updater programını kullanabilirsiniz.

AVG Driver Updater programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Ücretsiz olarak indirin ve kullanın.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AVG Driver Updater İndir – Ücretsiz Güvenli Sürücü Güncelleme ve Yedekleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status