March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

avast! Professional Edition 2014

avast! Professional Edition, bilgisayarınızı virüslere, kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan kaliteli ve Türkçe antivirüs programıdır.

avast! Professional Edition 2014 yalnızca, ticari amaçlı olmayan ev kullanımı için üretilmiştir. Bilgisayarınızı iş için kullanıyorsanız avast! bedava antivirüs sizin için yeterli olmayacaktır. Bunun yerine geniş ürün yelpazemizde avast! Professional Edition ile başlayan ürünlerimizi tavsiye ediyoruz ki bu ürünler size daha fazla veri güvenliği sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

avast! Professional Edition bulabileceğiniz en iyi antivirüs ürünüdür. Bu ürünü 60 gün boyunca bedava kullanabilirsiniz. Deneme süresinin bitiminden sonra 1, 2 ya da maksimum 3 yıl için lisans numarası satın almanız gerekmektedir. avast! Professional Edition anti-spyware/casus yazılım, anti-rootkit ve kendi kendini savunma yeteneğine sahiptir. Ürün, değerli veri ve programlarınızı korumayı amaçlar, güncellemelerini otomatik olarak gerçekleştirir ve birçok öz niteliğe sahiptir ki diğer bir çok üretici bu öz nitelikler için ayrıca ücret talep etmektedir ya da bu öznitelikler ürünlerinde mevcut bile değildir!

avast! Professional Edition Özellikleri:

Çok amaçlı koruma

avast! 5 Professional Edition en son casus yazılım tehlikesine karşı West Coast Labs Checkmark tarafından onaylı ANTI-SPYWARE korumasına sahiptir. Arama motorunda GMER teknolojisi üzerine kuruludur ve ANTI-ROOTKIT DETECTION vardır. Bunun için ayrıca ek bir ürün almanıza gerek yoktur.

Kullanımı kolay ve otomatiktir

Yükleyin ve gerisini ürüne bırakın. Otomatik güncellemeleri sayesinde, siz rahatlıkla sörf yaparken dahil, sisteminizde gerçek zamanlı koruma sağlar. Kullanımını mümkün olduğunca en basite indirgedik. Eminiz ki kullanırken bunu siz de onaylayacaksınız.

Güvenilirliği denendi ve onaylandı

Ne mutlu ki 50 milyonun üzerinde kullanıcıya sahibiz ve şunu söyleyebiliriz ki Windows güvenliği için bu ürün en çok denenmiş ve güvenilmiş ürünlerden birisidir. Diğer anti-malware ürünlerine göre, çok daha fazla Winodws versiyonlarını (Windows 95′ten Vista 64 Bit2a kadar) destekliyoruz. Hangi sisteme sahip olursanız olun farketmez, ev ya da şirket ağı, avast! mutlaka destekleyecektir.

Avast! Professional Edition 2014 antivirüs programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 11.17 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Avast! Professional Edition 2014 İndir (9.0.2007)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status