September 21, 2021


Ücretsiz ve Türkçe Avast Antivirüs Programı

avast-free-antivirus-2015avast! Free Antivirus 2016 şu anda piyasada bulunan ücretsiz ve Türkçe en iyi antivirüs programlardan biridir. avast! Free Antivirus kişisel kullanım için tamamen ücretsizdir.

avast! Free Antivirus 2016, zararlı programlar, dosyalar olduğu zaman sizi uyarır. Virüs taraması yapabilirsiniz ve ayrıca virüs tespit edildiği zaman sizi uyarır. Yalnız, virüs silmek için ücretli sürümlerini kullanmanız gerekiyor.

avast! Free Antivirus 2016 yine de bilgisayarınızı korumak için bilgisayarınızda olması gereken bir antivirüs programıdır. Antivirüs ve kötü amaçlı yazılım koruması ile bilgisayarınız var olmayan tehditlere karşı bile koruyun. Ev Ağı Güvenliği ile bilgisayar korsanlarının ev ağınızı ve ona bağlı herhangi bir cihazı ele geçirmelerini engelleyin. Browser Cleanup ile bilgisayarı yavaşlatan istenmeyen araç çubuklarına ve eklentileri temizleyin.

avast! Free Antivirus ücretsiz programı 30 gün sonra ücretli sürümüne yükseltmenizi isteyecek. Tamamen ücretsiz kullanmak için 30 gün dolmadan buradan kayıt olmanız ve lisans kodu almanız gerekiyor. Kayıt olduktan sonra artık sınırsız bir şekilde ücretsiz olarak kullanmaya devam edeceksiniz.

Olumsuz her şeyi durdurun: Virüsleri, kötü amaçlı yazılımları ve daha fazlasını tespit edin, artı ev ağınızı güçlendirin.

Parolalarınızı unutun: Yani neredeyse. Sadece bir tane ile herhangi bir yerden oturum açın. Bu parolayı kırılmaz yapacağız.

Tarayıcınızı yeniden ele geçirin: Arzu edilmeyen eklentilerden ve gerçekleştirdiğiniz aramalardan para kazanan bilgisayar korsanlarından kurtulun.

Son Sürüm: avast! Free Antivirus 2016.11.2.279

Boyutu: 202.87 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP SP3

Üretici: AVAST Software a.s.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"avast! Free Antivirus Son Sürüm Türkçe İndir – Ücretsiz Antivirüs Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status