AV Voice Changer Diamond: Ses değiştirme, efekt verme programı.

AV Voice Changer Diamond gerçek zamanlı bir ses değiştiricisi, istediğiniz sese istediğiniz efektleri verebilmeniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir program. İsterseniz chat, telefon, oyun, parody, kayıt, sesli mesaj sırasında program özellikleriyle şaşırtıcı sesler yaratabilirsiniz. Kaliteli ses kaydıyla profesyonel işler çıkartabiliceksiniz.Hazır “nickvoices”ler ile birlikte yüzlerce kullanıma hazır ses efekti kullanabilicek veya kendi yaptıklarınızı bunların arasına kaydedebiliceksiniz.

Chat konuşmalarınızı, internet radyosunda dinlediğinizi veya herhangi bir kaynaktan dinlediğiniz müzik veya şarkıları istediğiniz zaman kaydedebiliceksiniz.İnternet uyumluluğu olan bu program ile yarattığınız sesleri eş zamanlı olarakta kullanabilirsiniz.

Program tam bir eğlence kaynağı. Sesinizi çok farklı şekillere (yaşlı, erkek-kadın, çocuk vb..) dönüştürebiliyorsunuz. AV Voice Changer sohbet programlarıyla da uyumlu, internet üzerinden sohbet yaparken sesinizin tanınmamasını sağlayabilirsiniz.

AV Voice Changer Diamond indir

AV Voice Changer Diamond programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 17.25 MB

Lisans: Demo

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AV Voice Changer Diamond İndir (8.0.17)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status