Sponsorlu Bağlantılar

AutoRuns: Sistem Başlangıç Yönetim Aracı

Autoruns-for-windowsAutoruns for Windows; Bu küçük ve ücretsiz araç sayesinde bilgisayarınız başlangıcında hangi programların çalıştığını görüntüleyebilir ve hangilerinin çalışmasını istemiyorsanız yine bu küçük program sayesinde bu programları engelleyebilirsiniz. Yer kaplamayan ve kolay kullanıma uygun yapısı ile bilgisayarını daha hızlı başlatmak isteyen kullanıcıların kullanabileceği Autoruns sayesinde artık bilgisayarınızın başlangıcında çalışan gereksiz programları engelleyebilir ve sisteminizi daha hızlı başlatabilirsiniz.

Otomatik olarak kaç programın bilgisayar açılışında çalıştığını görünce bu küçük program ile çalışmasını istemediğiniz programları durdurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Autoruns çalıştırın ve şu anda yapılandırılmış otomatik çalıştırma uygulamalarının yanı sıra otomatik başlangıç yapılandırması için kullanılabilir kayıt defteri ve dosya sistemi yerlerin tam listesini gösterir. “Autoruns” tarafından görüntülenen autostart yerleri oturum girişleri, Explorer eklentileri, Tarayıcı Yardımcı Nesneleri (BHOs) dahil olmak üzere Internet Explorer eklentileri, appInit DLL, image hijacks, boot execute images, Winlogon notification DLL, Windows Hizmetleri ve Winsock Katmanlı Hizmet Sağlayıcıları içerir. Farklı kategorilerden autostarts görüntülemek için sekmeler arasında geçiş yapabilirsiniz.

Sürüm: Autoruns 13.62

Boyutu: 1.24 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: Sysinternals

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • uıgur
    22 Mart 2016

    İyide bunu yapıp yanında binlerce özellik veren program var Yetersiz diyelim Arayüzde çok Kötü Aga Program yapıyosan arayüzü modern yapacaksın ben önem veririm yok öyle dandik

"Autoruns İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status