March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Autorun Virüs Dosyalarını Tarama ve Kaldırma Programı

Autorun File Remover Windows sisteminizden Autorun virüs dosyalarını (autorun.inf) taramak ve kaldırmak için gelişmiş bir güvenlik, virüs temizleme programıdır.

Autorun uygulamaları en kısa sürede de takılı olan USB / CD sürücülerin otomatik olarak çalışmasını sağlar. Windows’un yerleşik bir özelliğidir. Bu özellik, genellikle bir sistemden diğerine kopyalamak için virüsler tarafından istismar edilmektedir. Bu güvenlik kaygıları nedeniyle her zaman sisteminizde Autorun devre dışı bırakmanız tavsiye edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

AutorunFileRemover showing recovered passwords

Hatta bu Autorun dosyaları (autorun.inf) Anti-virüs yazılımları çoğu tarafından kaldırılmaz. Bu gibi durumlarda, Autorun File Remover hızlı bir şekilde herhangi bir tehlike olmadan Autorun dosyaları tarar ve tespit edilen virüslü dosyaları kaldırmak için yardımcı olur.

Otomatik olarak her Autorun dosyayı ayrıştırmak ve çalıştırılabilir dosya yolunu bulur. O zaman muhtemelen bir virüs / kötü amaçlı yazılım olup olmadığını öğrenmek için ayrıntılı Tehdit Analizi gerçekleştirir.

Autorun File Remover; virüslü Autorun dosyaları tarama ve kaldırma programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 2.53 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Autorun File Remover 1.5 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status