Android için AutoCAD 360 Uygulaması

AutoCAD-360-androidAutodesk AutoCAD 360 (AutoCAD WS) resmi AutoCAD mobil uygulamasıdır. AutoCAD 360, AutoCAD çizimleri görüntülemek, düzenlemek, her yerde ve her zaman paylaşmak için olanak sağlayan ücretsiz kolay kullanımlı çizim ve taslak mobil uygulamasıdır.

AutoCAD 360, Android telefon ve Android tablet üzerinden AutoCAD çizimleri görüntülemek ve düzenlemek için imkan sağlar. Çevrimiçi veya çevrimdışı çizimleri görüntüleme ve biçimlendirme araçları ile düzenleme yapabilirsiniz.

Sorunsuz masaüstü, web ve mobil cihazlar üzerinden diğerleri ile çizimleri paylaşabilirsiniz. AutoCAD 360 web uygulaması kullanarak web tarayıcılarından çizimlere erişebilirsiniz. AutoCAD 360 Pro abonelik planları daha fazla alana ek özellikler getirerek, uygulama işlevselliğini genişletir.

AutoCAD 360 Android mobil uygulama özellikleri:

Hemen hemen her cihaz için CAD ​​görüntüleyici: Web tarayıcı veya mobil uygulamadan CAD çizim dosyaları görüntüleme, oluşturma, düzenleme ve paylaşma imkanı sunuyor.

AutoCAD-360-android-1

Kolayca bulut işbirliği: Gerçek zamanlı olarak birden fazla yerde diğer AutoCAD 360 kullanıcıları ile çalışmak.

Site ve saha ziyaretleri için taşınabilir (portable) uygulama: Üzerine çizme, görüntülemek ve hemen hemen her yerden çizimlere notlar ve fotoğraflar eklemek.

Sürüm: AutoCAD 360 2.2

Fiyat: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 21 MB

Gerekli Sürüm: Android 2.3 ve üzeri

Üretici: Autodesk Inc

Güncelleme: 30 Ocak 2014

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AutoCAD 360 İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status