AutoCAD2015: 3D Grafik Tasarım, Dizayn, Çizim Programı

AutoCAD 2014 indirDünyanın en çok kullanılan özellikle makine mühendisleri için en ideal 3d grafik tasarım, dizayn v.b. çizim program  özelliklerini barındıran AutoCAD 2015. Yenilen bir çok özellikleri ile harikaralar yaratıyor.

AutoCAD 2015 Özellikleri:

Free-form tasarımı

Kullanıcılar artık güç hemen her şekli hayal edebileceğiniz fikir tasarımgerekir. Sadece itme ve yüzleri, kenarları çekme, köşeler ve karmaşık şekiller tasarım, düz ekleyin ve yüzeyler çok daha fazla.

Geliştirilmiş PDF desteği

PDF İthalat, PDF Underlay ve gelişmiş yayıncılık özellikleri genişletilmiş tasarım ekibi her zamankinden daha kolay iletişim olun.

Parametrik Çizim

Parametrik çizim, daha önemli sorunlar için zaman ve enerji tasarrufu her şeyi otomatik olarak uyumlu tutar – nesneler arasında kalıcı ilişkiler tanımlayarak, paralel çizgiler paralel kalır ve içe daire, tüm otomatik merkezli kalır.

3D Baskı

3D baskı yetenekleri, kullanıcıların doğrudan 3D yazıcıya bağlayarak, fiziksel 3D model ve prototip üretimi için kolay ya sizin ya da bağlı servis sağlayıcı sahibi olun.

Dinamik Bloklar

Dinamik Bloklar işlevselliği yeni geliştirmeler ile kullanıcılar, daha kolay ve blok yazma ve düzenleme yetenekleri, eylem nesnelerin geliştirilmiş ekran şimdi blok editörü kapatmadan blokları test edebilirsiniz.

Yeni DWG Dosya Formatı

AutoCAD 2010 güncelleştirilmiş bir DWG ™ dosya biçimi kullanır. SaveAs yerleşik işlevi kullanıcılara ve AutoCAD gelen çizimleri kaydetmenize olanak verir önceki DWG biçimleri kullanarak bültenleri. Ayrıca, SaveAs AutoCAD Release 12 DXF ™ komut önce AutoCAD 98 için sürümleri destekler.

Sürümü: AutoCAD 2015

Boyutu: 14.24 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1 64 Bit

Üretici: Autodesk Inc

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AutoCAD 2015 İndir (64 Bit)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status