April 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

AutoCAD 2014 (Mac OS X) 3D Grafik Tasarım, Dizayn, Çizim Programı

Dünyanın en çok kullanılan özellikle makine mühendisleri için en ideal 3d grafik tasarım, dizayn v.b. çizim program  özelliklerini barındıran AutoCAD 2014 son sürüm. Yenilen bir çok özellikleri ile harikaralar yaratıyor.

AutoCAD 2014 3D çizim programının Mac OS X ile uyumlu sürümüdür.

Sponsorlu Bağlantılar

AutoCAD 2014 indir

AutoCAD 2014 Özellikleri:

Free-form tasarımı

Kullanıcılar artık güç hemen her şekli hayal edebileceğiniz fikir tasarımgerekir. Sadece itme ve yüzleri, kenarları çekme, köşeler ve karmaşık şekiller tasarım, düz ekleyin ve yüzeyler çok daha fazla.

Geliştirilmiş PDF desteği

PDF İthalat, PDF Underlay ve gelişmiş yayıncılık özellikleri genişletilmiş tasarım ekibi her zamankinden daha kolay iletişim olun.

Parametrik Çizim

Parametrik çizim, daha önemli sorunlar için zaman ve enerji tasarrufu her şeyi otomatik olarak uyumlu tutar – nesneler arasında kalıcı ilişkiler tanımlayarak, paralel çizgiler paralel kalır ve içe daire, tüm otomatik merkezli kalır.

3D Baskı

3D baskı yetenekleri, kullanıcıların doğrudan 3D yazıcıya bağlayarak, fiziksel 3D model ve prototip üretimi için kolay ya sizin ya da bağlı servis sağlayıcı sahibi olun.

Dinamik Bloklar

Dinamik Bloklar işlevselliği yeni geliştirmeler ile kullanıcılar, daha kolay ve blok yazma ve düzenleme yetenekleri, eylem nesnelerin geliştirilmiş ekran şimdi blok editörü kapatmadan blokları test edebilirsiniz.

Yeni DWG Dosya Formatı

AutoCAD 2010 güncelleştirilmiş bir DWG ™ dosya biçimi kullanır. SaveAs yerleşik işlevi kullanıcılara ve AutoCAD gelen çizimleri kaydetmenize olanak verir önceki DWG biçimleri kullanarak bültenleri. Ayrıca, SaveAs AutoCAD Release 12 DXF ™ komut önce AutoCAD 98 için sürümleri destekler.

Sürümü: AutoCAD 2014

Boyutu: 802 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Mac OS X

Üretici: Autodesk Inc

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AutoCAD 2014 İndir (Mac OS X)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status