March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics Registry Cleaner: Kayıt Defteri Temizleme Programı

Auslogics Registry Cleaner, en iyi ücretsiz PC kayıt defteri temizleme yazılımı eski girdileri Windows kayıt defterini temizler ve sistemi daha istikrarlı ve sorunsuz çalışmasını yapmak için kayıt hatalarını düzeltmeye yardımcı olur.

Bilgisayarınızın performansını etkileyen sorunlar üzerinde tam bir rapor vererek, ücretsiz sisteminizi tarar.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows kayıt defteri önemli ayarları ve Microsoft Windows işletim sistemi seçeneklerini depolayan bir veritabanıdır. Kayıt defteri girdileri bilgisayarınızda yüklü her uygulama ve sürücü için oluşturulur.

Sadece başka bir veritabanı gibi, kayıt defteri uygun bakım olmadan gerçek bir karmaşa olur. Programları kaldırdığınızda, geçersiz girdileri geride kalır ve 3. parti uygulamalar ve işletim sistemi arasında çeşitli çatışmalar neden olabilir. Bunun sonucu olarak, sistem kararsız hale gelebilir.

Auslogics piyasada en istikrarlı ve güvenilir bir kayıt defteri temizleyiciler biri sunmaktan gurur duyar. Bu, Windows kayıt defterindeki tüm hataları onarır ve gereksiz girdileri temizler. Auslogics Registry Cleaner ile sistem çökmesini önlemek ve Windows’un daha istikrarlı çalışmasını sağlar.

Auslogics Registry Cleaner programı Windows 8/Windows 7/Vista/XP (32-bit & 64-bit) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 5.57 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Auslogics Registry Cleaner İndir (3.4.0.0)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status