March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Yüksek Kaliteli Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Auslogics File Recovery yüksek kaliteli dosya kurtarma, veri kurtarma programıdır. Güvenilir bir şirket kaynaktan ve sürekli olarak sektörün en iyi tarafından geliştirilmiştir. Hızla ve kolayca silinmiş dosyaları ve kayıp bölümleri kurtarır.

Auslogics File Recovery bilgisayardan silinen tüm dosya ve verileri kurtarmak için mükemmel bir çözümdür. Evet programı ücretli bir program ama ücretsiz sürümü deneyerek neler yapabileceğini görebilirsiniz. Memnun kalırsanız satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Tüm dosya türlerini kurtarma
  • Tüm dosya sistemleri, sabit diskler ve hafıza kartlarını destekler
  • Kurtarma Sihirbazı ile hızlı ve kolay dosya kurtarma
  • Sektörün önde gelen yazılım dağıtıcılar tarafından önerilen programdır.

Kurtarma Sihirbazı silinmiş dosyaları ile çalışırken dosya kurtarma süresini en aza indirmeye yardımcı olur. Kurtarma Sihirbazı, tarama dosya türlerini belirtmek istediğiniz sürücüleri seçmenizi sağlar, son değiştirilme zamanı, bir tarih aralığı belirtebilirsiniz ya da sadece adı silinmiş dosyaları kurtarabilirsiniz.

Gelişmiş dahili Filtre hızla ve kolayca silinen dosyaları sıralamaya yardımcı olacaktır. Tarih, boyut, dosya türü veya bu seçeneklerin bir kombinasyonu ile filtreleme.

Auslogics File Recovery

Auslogics File Recovery veri kurtarma programı Windows 8/Windows 7/Vista/XP (32-bit & 64-bit) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 4.89 MB

Lisans: Deneme Sürümü

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Auslogics File Recovery 4 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status