March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Dosya Yedekleme ve Eşitleme/Senkronize Programı

Auslogics BitReplica, dosya yedekleme ve dosya senkronize/eşitleme için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Auslogics BitReplica belgeler, fotoğraflar ve diğer verilerinizi korumak ve bilgisayarınızda yedeklemek için imkan sunar. Windows bilgisayarınızda saklanan dosyalarınızı yedeklemek için ücretsiz bir araçtır. Fotoğraf, müzik, belge ve bir sabit disk çökmesine bağlı, virüs saldırısı ya da yanlışlıkla silinen, kaybolan verilerinizi korur.

Sponsorlu Bağlantılar

Auslogics BitReplica kullanımı kolaydır;

Create a new profile (Yeni bir profil oluşturun): Bir yedek profil oluşturarak ne, nasıl ve ne zaman yedeklemek istediğinizi belirtin.

Start backing up your files (Dosyalarınızı yedeklemeye başlayın): Önceden tanımlanmış öğeleri veya yedeklemek için özel klasörler ekleyin, daha sonra seçilen profilin ayarlarını kullanarak dosyalarınızı arşivlemeyi, yedeklemeyi başlatmak için Run düğmesini tıklayın.

View backup history (Yedekleme geçmişini görüntüle): Profil altında oluşturulan yedeklemenin geçmişini görüntülemek için bu listeden bir profil seçin.

Restore needed files (Gerekli dosyaları geri yükle): Bir profil altındaki listeden bir yedekleme seçin ve Restore seçeneğini tıklayın veya geri yüklemek için tek tek dosyaları seçmek için yedekleme klasörüne göz atın.

auslogics bitreplica

Auslogics BitReplica dosya yedekleme, senkronizasyon programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 5.34 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Auslogics BitReplica 1.7.0.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status