March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Mp3 DJ Mix Programı

AutomixMP3 bir bilgisayarda, DJ masalarında yapabildiğiniz gibi miz yapmanızı sağlayan bir MP3 mix aracıdır. AtomixMp3 en iyi DJ programlarındandır.Sürükle bırak işlevselliği ile, ayar masası simülasyonu perde kontrolü, bir sesi azaltırken diğerini artırma, çalma listesi işlevselliği ve görsel vuruş gösterimi sunar. AutomixMP3 ayrıca gerçek zamanlılık, BPM-eşleme sunar ve tek bir tıklamayla otomatik vuruş eşleme yapabilir.

MP3leriniz üzerinde bir çok efekt uygulamanıza izin veren programın bu demo sürümü birden çok ses kartı çıkışına izin vermiyor ve açılışta kısa bir süre için tanıtım ekranını görüntülüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ek olarak, bu program tam skin desteklidir ve Winamp DSP plug-inlerini destekler. Kullanıcılar CD’ lere yazılmaya hazır halde WAV dosyalarına kayıt yapabilirler. Bu sürüm bir perde-çevirme becerisi ve yeni bir Denon skinine ek olarak pek çok küçük, yeni özellik içerir.Hazırladınız mixleri wav formatında kayıt edebilir ve kendi cdlerinizi basabilirsiniz. Ayrıca programın skin (kabuk) desteği de bulunuyor.

Not: Bu demo sürümü çoklu ses kartını desteklemez ve rahatsız edici bir ekran içerir.

Boyut: 3.12 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Demo

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AtomixMp3 2.3 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status