March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Başlangıçta Açılan Programları Devre Dışı Bırakma

Ashampoo StartUp Tuner 2 otomatik başlatma verilerini listeler ve bunların ayrı ayrı silinmesi ya da devre dışı bırakılmasına izin veren ücretsiz bir programdır. Bu alanda dikkatli bir şekilde kullanıcı bulunması durumunda ve en azından gereksiz girişleri devre dışı bırakarak, Windows için, açık bir şekilde daha hızlı bir başlangıcın tadını alabilirsiniz.

Yeni Ashampoo StartUp Tuner 2 ile daha fazlasını yapabilirsiniz. Tek bir fare tıklaması ile bunları izleyen etkinleştirme veya devre dışı bırakma izin verebilirsiniz. Bu noktada, sinir bozucu Windows hata bildirimi hizmeti devre dışı bırakılması da mümkündür. Spam kullanıcının ekrana doğrudan mesaj göndermek için izin verir gibi Windows bildirim hizmeti de, devreden çıkartmak gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo StartUp Tuner programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Ashampoo StartUp Tuner 2 yüklü olan tüm Windows programları görüntüler ancak açıkça daha çabuk kontrol paneli yazılım modülü kendi listelerini oluşturur. İşte, onlar sanki ‘parçalarını geride bırakmak’ olmadan bilgisayarınızdan kaldırılır böylece artık ihtiyaç duyulmayan programları kaldırmak mümkündür.

Ashampoo StartUp Tuner 2 başlangıçta açılan programların hepsini listeler ve gerekli değilse devre dışı bırakılmasına izin verir.

Lütfen dikkat: Ashampoo StartUp Tuner 2 otomatik olarak herhangi bir zamanda yapılmış olan değişiklikleri geri yükleme yapabilir, yapılan değişikliklerin, bir yedeğini yükler.

 Boyutu: 5,81 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ashampoo StartUp Tuner 2.00 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status