December 3, 2021


Ashampoo Snap: Ekran videosu ve ekran görüntüsü kaydetme programı

Ashampoo Snap 9 Türkçe dil desteği sunan kaliteli bir ekran görüntüsü alma ve ayrıca ekran videosu çekme programıdır. Ashampoo Snap bilgisayardan video çekme imkanı sunuyor. PC web kamerası ile dilediğiniz şekilde video kaydı yapabilirsiniz.

Ashampoo Snap olası tüm olasılıklar kapsayacak şekilde çoklu çekim modları sağlar. Ashampoo Snap zaten sabit aralıklarla yakalama zamanlayıcı tabanlı sağlamasına karşın, bazı durumlarda görüntü yakalama sayesinde mümkün yüksek kare hızı gerektirir. Ashampoo Snap, video ve ses codec ayarlarını Framerate, formatı ve bit hızı dahil olmak üzere özelleştirilebilir. Ses kaydı herhangi bir geçerli Windows kayıt aygıtı yoluyla desteklenmektedir.

Ashampoo Snap 9 video modunu kullanarak videolar ve demolar kaydedebilirsiniz. Film sahnelerini veya bilgisayar oyunlarından bölümleri kaydedebilir, video olarak rehberler hazırlayabilirsiniz. Video kaydı sırasında cursor ve yakınlaştırma efekti de kullanabilirsiniz.

ashampoo-snap-9

Ashampoo Snap ekran videosu kaydetmek ve ekran görüntüsü yakalamak için kullanabileceğiniz harika programlardan biridir. İndireceğiniz sürüm deneme sürümüdür. Deneme sürümü bittikten sonra programı satın almanız gerekir.

Ashampoo Snap Bilgileri

Son Sürüm: Ashampoo Snap 9.0.3

Boyutu: 47.29 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Üretici: Ashampoo GmbH & Co. KG

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ashampoo Snap Son Sürüm Türkçe İndir – Ekran Videosu Kaydetme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status