March 26, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo Burning Studio Free

Ashampoo tarafından geliştirilen Ashampoo Burning Studio Free, Ashampoo Burning Studio programının  ücretsiz versiyonudur.Ashampoo Burning Studio blu ray disklerini de yazabilen başarılı bir CD, DVD yazma programıdır. ABSF, cd, dvd ve blue-ray diskleri yaratmak kadar optik disk imajı oluşturmak için de kullanılabilecek, ücretsiz ve kullanılışı kolay bir optik disk düzenleme programıdır.

Çoğu kullanıcı CD, DVD yazma uygulamlarının zorluğundan şikayetçidir. Bazen doğru bir fonksiyonu ararken vaktinizi boşa harcadığınızı farkedersiniz. Ashampoo Burning Studio sizin ne istediğinizi bilir: Kolaylıkla, hızlı, maksimum kalitede ve minimum uğraşla CD, DVD yazmak.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosyaları ve klasörleri veri CD’leri / DVD / Blu-ray diskleri olarak yakma. WAV, MP3, FLAC, WMA ve Ogg Vorbis dosyalarını Audio CD Burn, ses CD’si oluşturma, yakma. MP3-CD’ler oluşturabilirsiniz. Video DVD, Video CD (VCD) veya Super Video CD (S-VCD) yakma. Disk görüntüleri oluşturma ve CD / DVD / Blu-ray yakma.

Yankma hızı ve diğer seçenekler otomatik olarak ayarlanabilir. Kolayca ses, video veya veri diskleri kopyalama. Daha sonra tekrar aynı diskleri yakmak, böylece proje dosyaları kaydetme. CD-RW / DVD + RW / DVD-RW / DVD-RAM / BD-RES silme. Üzerinde 1700 CD, DVD ve Blu-ray yakmak için entegre desteği ve çok daha fazlası!

Ashampoo Burning Studio Free son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ashampoo Burning Studio Free 2011 Türkçe Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status