Sponsorlu Bağlantılar

Ares – Türkçe Açık Kaynak Kodlu P2P Programı

Ares 2.1.8 Türkçe İndir: Ares resim, ses, video, yazılım, belgeler, vb Ares akran üzerinden paylaşılan dosyaları transfer yapabilme dahil herhangi bir dijital dosya paylaşımına olanak sağlayan ücretsiz, bedava bir açık kaynak kodlu dosya paylaşım programıdır. Sanal topluluğun bir üyesi olarak, sadece diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan herhangi bir dosya hakkında arayabilir ve indirebilir. En yeni sürümler BitTorrent protokolü ve Shoutcast radyo istasyonlarını destekler. Ares ile de sohbet odalarına katılabilir veya kanal ev sahibi ve yeni arkadaşlar ile konuşabilirsiniz.

Ares 2.1.8 Türkçe ücretsiz programı Windows 7/Vista/XP işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Dünya üzerinde en çok tercih edilen dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım araçlarının başında gelen ücretsiz Ares sizlere sınırsız paylaşım imkanı sunuyor.

Açık kaynak kodlu olarak geliştirilen Ares kendi ağı üzerindeki kullanıcılara oluşturulan sanal bir bağ ile birlikte paylaşılan dosyaları transfer yapabilme olanağı sağlıyor. Son güncellemeleri ileBitTorrent protokl desteği, Shoutcast radyo istanyoları desteği gibi bir çok yeni özellikte eklenen Ares üzerinde kendi kanalınızı oluşturabilir, hazır chat odalarına girerek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Hızlı Yüklemeler

Ares otomatik olarak aradığınız dosyanın kaynaklarını bulur hatta indirme işlemi sırasında daha fazla kaynak arayarak hızınızı arttırarak yükleme süresini en aza indirir. Dosyayı aynı anda birden fazla kullanıcıdan indirerek yükleme hızlarınız artar.

Güçlü Kitaplık Yöneticisi

Paylaştığınız dosyaları kategorilere ayırarak kitaplık bölümünde kendi isteğiniz doğrultusunda yerleştirebilir, indirdiğiniz dosyaları da aynı şekilde düzenleyebilirsiniz. Dosyaları tür, kategori, isim vb. şeylere göre sıralayabilir, Hızlı Arama özelliğini kullanarak anahtar kelimeler aracılığıyla dosyalarınızın yerlerini bulabilirsiniz.

Entegre Audio/Video Oynatıcısı

Dosyaları henüz indirme işlemleri tamamlanmadan önizleme yaparak izleyebilir, dinleyebilirsiniz. En favori dosyalarınızın playlistlerini oluşturabilir, internet radyolarını dinleyebilirsiniz.

Dosya Paylaşım Chat Odaları 

Kendi chat odalarınızı oluşturabilir ve diğer uygun kanallara girebilirsiniz. Chat kanalı yaratma işlemiAres üzerinde görebileceğiniz en kolay şekilde yapılıyor, artık dosyalarınızı indirirken arkadaşlarınızlada konuşabilirsiniz.

Önemli: Ares`i indirdikten sonra yükleme İngilizce dilde yapılacaktır. Programı kurduktan sonra “Settings” bölümünden “General” sekmesine gelerek dil çubuğundan “Turkish” seçerek programı Türkçe yapabilirsiniz.

Not: Ares ile yaptığınız download işlemlerini daha da hızlandırmak ve indirme işlemlerinde yaşadığınız problemlerini ortadan kaldırmak için Ares Hızlandırıcı’sını indirebilirsiniz.

Güncelleme: 2 Şubat 2012

Sürüm: Ares 2.1.8

Dil: İngilizce (Türkçe dil desteği mevcut)

Lisans: Ücretsiz

Boyutu: 2,86 Mb

Download: Ares 2.1.8 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Nasıl Buldular?

ares son sürüm 2012, ares 2012 son sürüm, ares 64 bit indir gezginler, ares 2012 türkçe indir, ares yeni sürüm 2012, ares 64 bit gezginler, ares windows 7 uyumlu indir, ares 2012 gezginler, ares 2 1 8 indir gezginler, ares 2012 son sürüm indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ares 2.1.8 Türkçe İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats