March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Aomei Backupper: Ücretsiz Dosya Yedekleme Programı

Aomei Backupper ev ve ticari kullanım için ücretsiz dosya yedekleme ve geri yükleme programı.

  • Sabit disk sürücüleri yedekleme
  • Disk bölümleri ve uygulamaları yedekleme
  • İşletim sistemleri yedekleme

Ev kullanıcıları ve iş kullanıcıları için ücretsiz bir güvenilir ve kolay kullanımlı yedekleme ve kurtarma yazılımı kullanın. Güvenli bir şekilde yedekleme, PC ve Sunucu, sistem bölümünü tek tıklama ile yedeklemeyi sağlar. Tam veri kaybını önlemek için bilgisayarınızı korur.

Sponsorlu Bağlantılar

aomei backupper

Sistem arızası veya veri kaybını önlemek için, yedekleme önemli ve gereklidir. Aomei ücretsiz yedekleme yazılımı sistem ve veri güvenliğini sağlamak için temel ve gelişmiş özellikler sunar.

Sistem Yedekleme: Aksatmadan sistem dosyaları ve yüklü uygulamalar da dahil olmak üzere sistem sürücüsünün tüm verilerini, yedekleme ve geri yükleme.

Disk Yedekleme: MBR disk, GPT diski, harici sabit disk, USB disk ve Windows tarafından kabul edilebilir diğer depolama aygıtları dahil olmak üzere sabit disk sürücüleri yedekleyin.

Bölüm Yedekleme: Sadece bir bölüm veya tüm diski yedeklemek isterseniz, bu özellik en iyi seçim olacaktır. Bununla beraber, bir görüntü dosyası için bir veya birden fazla bölüm / dinamik birimler yedekleme yapabilirsiniz.

Yeni Zamanlayıcı Yedekleme: Otomatik olarak özellikle daha az bir frekansta yedeklerini oluşturmak istiyorsanız veya birden fazla yedekleme programları (örneğin günlük, haftalık, aylık) olan kullanıcılar için, sistem ve veri yedekleme için bir zaman ayarlayın.

Aomei Backupper Free dosya yedekleme ve geri yükleme programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 60.11 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Aomei Backupper 1.6 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status