March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz FLV Video Oynatma Programı

Any FLV Player, internet’te FLV (Flash için MPEG-4 ile kodlanmış video dosyası) dosyalarını oynatmak için kullanımı kolay bir web video oynatıcı yardımcı programıdır. Any FLV Player ile, karmaşık flash geliştirme aracını veya flash geliştirme araçlarını gerektirmediği için FLV videolarınızı web sitenizde kolayca oynatabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayarınızda FLV dosyalarını yürütmenizi sağlar.

Diğer FLV oynatıcılarla karşılaştırıldığında, Any FLV Player’ın başka bir önemli işlevi vardır. Doğrudan çevrimiçi oynatılabilen gömülü bir oynatıcı ile web videoları oluşturabilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile MySpace’e videolar göndermek gibi web sitenize veya BLOG’a video dosyaları göndermenize izin veren web video bileşenini bütünleştirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi bir videoyu web sitenize kolayca entegre etmek için “Web için Yayınla” özelliğini kullanabilirsiniz. Gelişmiş kullanıcılar web videosunun parametrelerini ve video boyutunu, oynatma modunu ve renk ayarları gibi web sitenizin veya blogunuzun stiline uyacak şekilde gömülü oynatıcıyı özelleştirebilirsiniz. Buna ek olarak, “FLV meta bilgi enjeksiyonu” özelliği kolayca FLV meta verilerini FLV video dosyalarına eklemenizi sağlar.

any-flv-player

Any FLV Player ayrıca güçlü bir video dönüştürme özelliğine sahiptir. Entegre video dönüştürücü, videoları oynatmak ve dönüştürmek için güçlü bir araçtır. MOV, WMV, FLV, MPEG-4, MPG, RM, RMVB, AVI, VOB, ASF, DV, 3GP, M1V ve M2V gibi çeşitli biçimlerde video dosyalarını kabul eder ve videoları FLV formatında eeb videoları oluşturmak için imkan sağlar. Dönüştürme hızı ve kalitesi mükemmeldir. Bununla birlikte, çeşitli biçimlerdeki videoları bile izleyebilirsiniz.

Ayrıca, Any FLV Player’ın düğme rengi, çerçeve rengi, zamanın gösterimi / gizlenmesi ve kontrol çubuğu gibi arayüzünü özelleştirebilirsiniz.

Boyut: 25.04 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Any FLV Player 2.5.1 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status