March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Türkçe Film Katalog Programı

Ant Movie Catalog DVD, CD (VideoCD, DivX, …)  film koleksiyonunuzu yönetmek için yapılan ücretsiz programdır. Proje 2000 yılında Antoine Potten tarafından başlatılmış ve 2011 yılından bu yana Mickaël Vanneufville tarafından geliştirildi.

İnternet (komut dosyalarını kullanarak) bilgi alma; varsayılan olarak IMDB (US), DVDFR (FR), AlloCiné (FR), Culturalia (ES), ve diğerleri için komut dosyalarını içerir. Filmi, web üzerinde arama yapmak için özelleştirilebilir bağlantılar.

Sponsorlu Bağlantılar

Çeşitli medya dosyaları (ses ve video codec, bit, çözünürlük, Framerate, boyut) alınan bilgileri aktarma. Katalog değiştirme imkanı sağlayan Object Pascal dilini kullanarak Scripting teknolojisi.

Yazdırılması, özelleştirilebilir şablonları kullanarak.

Diğer biçimlere aktarma: HTML (kendiniz değiştirebilir veya oluşturabileceğiniz bir şablona dayalı), SQL komutları (MySQL gibi bir DBMS yeniden içe veri), CSV (metin dosyaları için Microsft Excel tabloları olarak kullanılabilir.

CSV (Microsoft Excel gibi dosyaları oluşturabilirsiniz, ancak bir düz metin dosyası da kullanılabilir. Katalog veya harici dosyalara bağlantı (büyük resim için önerilir) içinde fotoğraf saklayabilir. PNG, JPEG ve GIF formatları desteklenir.

Grafik ve dilim ile istatik gösterimleri.

Ant Movie Catalog XP, Vista, Windows 7 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 4,52 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ant Movie Catalog Türkçe İndir (4.1.2.3)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status