VideoPad Pro Video Editor: Android video düzenleme programı.

VideoPad Pro Video Editor, Android telefon ve Android tablet için gelişmiş, kaliteli video düzenleme programıdır. VideoPad Pro Video Editor kolay kullanımlı bir video editörüdür.

Bu kaliteli video editörü sayesinde harika görünümlü videolar oluşturma her zamankinden daha kolay olacak. Android telefondan veya tabletten hem video düzenleyebilir hem video hazırlayabilirsiniz hem de hazırladığınız videoları paylaşabilirsiniz.

Videolar için parlaklık, renk ayarı ve görsel efektler ekleyebilirsiniz. Bir çok farklı video geçişleri, efektleri, video yakınlaştırma, video döndürme/çevirme gibi özellikler uygulayarak video klipler oluşturun.

AndroVid Pro aşağıdaki işlevleri sağlar:

Videoları kırpama ve video klipler üretme. Müzik ekleme (Ses seviyesini ayarlama, ses değiştirme ya da orijinal ses ile mix yapma). Video birleştirme (Video aynı biçim ve boyutta olmalıdır [genişlik x yükseklik]). Video orta kısımlarını silme. İki ayrı video klipler halinde video dosyalarını bölme.

Video kareleri yakalama, alma. Video efektler (Fade in/out, Gray Tone, Mirror, Negate, Remove Audio, Slow / Fast Motion, Swap U-V). Ses formatları için video dosyalarını dönüştürme (MP3, M4A, WAV, WMA, ASF, FLAC). Video dönüştürme (AVI, FLV, MP4, MPEG-2, MOV, VOB). Video Döndürme / Çevirme özelliği eklendi.

Yakaladığınız video kareleri duvar kağıdı olarak  ayarlama. Video klipleri paylaşın ve video görüntülerini yakalayın. İsim, boyut, süre ve tarihe göre videolarınızı sıralayın.

Kişisel bilgisayarınıza videoları yüklemeye gerek kalmadan video düzenleme ve paylaşma yapabilirsiniz. Videolar doğrudan VideoPad video düzenleme uygulamasına kaydedilir veya videoları popüler video sitelerine ya da Facebook’a yükleyebilirsiniz.

VideoPad Free Video Editor Ekran Görüntüsü

VideoPad Free Video Editor indir-android video duzenleme programi

VideoPad Free Video Editor Uygulama Bilgileri

Fiyat: Ücretli

Dil: İngilizce

Boyutu: 9,2 MB

Güncellenme: 30 Ağustos 2013

Gerekli sürüm: Android 2.1 ve üzeri

Mevcut sürüm: 2.3.3

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"AndroVid Pro Video Editor İndir (Android)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status