March 25, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

AVG Battery Saver & TuneUp: Android Hızlandırma Programı

AVG TuneUp Mobil ile Android telefon ve Android Tablet mobil cihazınızın sorunsuz çalışmasını sağlayın.

Daha fazla hız ve performans için akıllı telefon veya tabletinizi optimize edin!

Telefonunuzu bilgisayar gibi kullanıyorsanız bilgisayar gibi de optimize tutmanız gerekir. Task killer, battery saver ve storage space manager gibi bir dizi kullanımı kolay akıllı araç ile mobil cihazınızın ince ayarlarını yaparak daha hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Araç, mobil veri kullanımınızı takip ederek veri limitinizi aşmanızı dahi engelleyebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

AVG Battery Saver & TuneUp

Android Telefon ve Tabletinizin Pil Ömrünü Uzatın

Belirli işlevleri kapatarak ihtiyaç duyacağınız enerjiyi tasarruf etmenizi sağlayan bir uyarı sistemiyle pil ömrü kontrolünü geri kazanın. Edineceğiniz araç:

Battery Saver

Pil tüketim durumunu kolayca görüntüleyebilir ve uyarı gösterilmesini istediğiniz bir düzey ayarlayabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu Seçenekleri

Pilinizi en çok tüketen işlevlerin bir listesini sunar ve enerji tasarrufu için istediklerinizi kapatma istediklerinizi de değiştirme imkanı sağlar.

Veri kullanımınızı kontrol edin

Mobil veri uyarılarınızı ayarlayarak veri kullanım miktarınız hakkında endişelenmekten kurtulun. Limitinize ulaşmak üzereyken sizi bilgilendiririz; böylece siz de doğru seçimleri yapabilirsiniz. Edineceğiniz araç:

Data monitor

Her uygulama için kullandığınız gerçek veri miktarının yanı sıra kullandığınız toplam ve kalan miktarı da öğrenin. Uyarılarınızı; veri boyutu, sıklık, başlangıç tarihi ve veri uyarı eşiğine göre özelleştirin.

Daha az donma ve çakışma

Herkesin artık kullanmadığı uygulamaları vardır; cihazınız yavaş çalışıyorsa veya donuyorsa istemediğiniz uygulamayı tek bir tıkla silebilir ve cihazınızın çalışma performansını artırabilirsiniz. Edineceğiniz araç:

Task Killer

Kullanmadığınız uygulamaları listeler, bunların ne kadar bellek kullandığını gösterir ve istemediğiniz uygulamaları silerek RAM’da boş alan açmanıza imkan sağlar.

Boş alan yaratın

Telefonda en önemli unsur bellek alanıdır; bellekte nelerin kayıtlı olduğunu bilmek ve bu sayede gerçekten istediğiniz şeyler için boş alan yaratmak harika bir çözüm. Edineceğiniz araç:

Storage Usage Monitor

Dahili bellek ve SD kartınızda kullanılan ve kalan bellek miktarının yanı sıra telefonunuzdaki uygulamaların listesi ve bunların kullandığı bellek miktarını da öğrenin. İstemediğiniz uygulamaları silerek istedikleriniz için boş alan yaratın.

GÜNCELLENME TARIHI:

MEVCUT SÜRÜM:1.1

GEREKEN ANDROID SÜRÜMÜ:2.1 ve üzeri

BOYUT:3,1Mb

FIYAT:Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android Telefon ve Tablet İçin AVG TuneUp İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status