March 29, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ağ Üzerinden PC Kontrol Programı

Android için VNC Viewer dünyanın her yerinde VNC uyumlu Server teknolojisi çalıştıran bir bilgisayara Android cihaz bağlanır ve kontrol etmeyi sağlar. Bilgisayarın önünde oturduğunuz gibi uygulamaları çalıştırabilir, ayarları değiştirebilir ve erişim verilerini görüntüleyebilirsiniz.

Ağ üzerinden pc kontrol programı, Network üzerinden çalışan pc konrol programı, yerel ağlarda uzaktan kontrol programı da diyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzaktan PC Kontrol Programı: VNC Virtual Network Computing kısaltmasıdır. Bu her yerde Internet üzerindeki başka bir bilgisayarda basit bir program ( “izleyici”) kullanan bir bilgisayar ( “sunucu”) ile görüntülemek ve etkileşim sağlayan uzaktan kontrol yazılımıdır.

RealVNC Viewer herhangi bir ağ üzerinden masaüstü uygulamaları ile etkileşim sağlayan uzaktan kontrol yazılımıdır. Üst düzey kolaylığı için, herhangi bir masaüstü yazılımı yüklemek zorunda kalmadan, bir tarayıcı içinde uzaktan kontrol edilebilir bir Java görüntüleyici vardır.

İki bilgisayar, örneğin evinizde Windows PC’nizden, ofiste ki Linux PC görüntülemek için VNC kullanabilirsiniz, aynı tip olması gerekmez. VNC ücretsiz ve kamuya açık bir program ve sanayi, akademi ve özel de milyonlarca insan tarafından yaygın olarak kullanılıyor.

VNC, bağımsız işletim sistemi, bilgisayarlar arasında bağlantı kurar. Android ve iOS cihaz uygulamaları VNC özellikli bilgisayarlara bağlayabilirsiniz.

VNC Viewer programı Android telefon ve Android Tabletler üzerinde çalışır.

Yardımcı Linkler;

Boyutu: 5 Mb

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android İçin VNC Viewer İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status