April 20, 2018


Android İçin Görüntülü Konuşma, Bedava SMS, Mesajlaşma Programı

Android için Skype ile nerede olursanız olun görüntülü çağrı yapın.

Görüntülü çağrı ile Skype’taki arkadaşlarınızı,  nerede olursanız olun, 3G veya WiFi üzerinden ücretsiz görebilirsiniz.

Android görüntülü sohbet

Android için Skype daima sizinle

Android için Skype telefonunuzla daha fazlasını yapmanıza izin verir. Telefonunuzdan ücretsiz¹ olarak kişi listenizdeki herhangi biriyle anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü çağrı yapabilirsiniz. Ve şimdi, en son sürüm ile birlikte, fotoğraflar ve videolar göndererek anı ücretsiz² olarak paylaşabilirsiniz.

Mobil görüntülü çağrı ile anı paylaşın

Bir arkadaşınıza yeni evinizi gösterin veya tatilinizi nerede geçirdiğinizi görmelerini sağlayın. Android için Skype ile, ister Android, iPhone, Mac, Windows PC ister Skype destekli başka herhangi bir programı kullanıyor olsunlar, Skype’taki herkese görüntülü çağrılar yapabilirsiniz.

Fotoğraflar, videolar ve dosyalar gönderin

En sevdiğiniz anları kişi listenizdeki herhangi biriyle paylaşın. Android için Skype artık fotoğraflar, videolar ve dosyalar göndermenize izin veriyor, böylece arkadaşlarınız eğlencenin hiçbir anını kaçırmayacak.

Ayrıca Skype Android’ten de

Ücretsiz anlık mesaj

Bir arkadaşınızla veya tüm arkadaş grubunuzla dilediğiniz kadar sohbet edin. Skype üzerinden yapılan anlık mesajlaşma her zaman ve her yerde herkese aynı anda ulaşmanızı sağlar.

Sabit hatlara ve cep telefonlarına düşük tarifeli çağrıların keyfine varın

Android için Skype ile, dünyanın neresinde olursanız olun arkadaşlarınıza ve ailenize çağrı yapabilirsiniz. Sadece Skype Kontörü ile kullandığınız kadar ödeyin veya daha iyi fiyatlarla aylık abonelik edinin.

Harika Skype tarifeleriyle SMS’ler gönderin

Skype’ın süper uygun tarifeleriyle artık Android telefonunuzdan tanıdığınız herkese SMS gönderebilirsiniz. Aynı caddede yaşayan bir arkadaşınıza ya da Avustralya’daki ailenize, istediğiniz her yere.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

2 Yorum yapıldı

  • 12 Haziran 2013

    Türkçe olsa daha iyi olur

  • ramazan
    28 Ekim 2013

    deniyeceğim daha denemedim

"Android için Skype Uygulaması İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status