March 30, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Hugo Retro Mania Oyunu

Hugo çocukluğumuzun en eğlenceli oyunlarından biriydi. Tolga abisi ile çocukların keyifle oynadığı Hugo oyunu şimdi Android mobil cihazlar üzerinde oynayabilirsiniz.

Hugo Retro Mania

Sponsorlu Bağlantılar

HUGO geri döndü! Dünyanın en meşhur trolü yeniden madende.

Hugo’nun maden içerisinde koştuğu müthiş TV şovunun bütün dünyayı nasıl da etkisi altına aldığını hatırlayın. Bu unutulmaz kahramanla yeniden buluşma vakti nihayet geldi.

Hugo işiyle gücüyle meşgul biri. Korkunç cadı Sila, tehlikeli timsah Don Croco ve kocaman tiksindirici örümceklerle mücadele ederken onun asıl amacı altın, elmas ve yakut bulmak. Sizin yardımınızla birlikte Hugo’nun atılan dinamitlere maruz kalmaktan, başıboş dolaşan maden vagonlarına çarpmaktan ve aniden düşen kayaların altında kalmaktan kurtulması ve tehlikeli çukurlar ile diğer sürprizlerden sakınması gerekiyor.

Hugo Retro Mania arkadaşlarınızın yüksek puanları ile yarışabileceğiniz ve Hugo’yu madende en fazla hanginizin ilerlettiğini göreceğiniz eğlenceli bir oyundur.

90’lardaki TV şovuyla tüm dünyayı etkisi altına alan Hugo’ya geri dönün. Bir kez daha dünyayı kuşatmak için yardımınıza ihtiyacı var.

Retro Mania Oyunu 1.2.0 Versiyonu İle;

  • Hugo Retro Mania güncellendi!
  • Heyecan dolu 30 yeni seviye!
  • 20 yeni mücadele. Arkadaşlarınızı geçebilir misiniz? Mücadeleye hemen başlayın!

Boyutu: 37 Mb

Lisans: Ücretli

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • ümit
    6 Haziran 2013

    Ooopppppppppp

"Android İçin Hugo Retro Mania Oyunu İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status