March 23, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin FoxFi Uygulaması

Taşıyıcı bir Hotspot planı olmadan Android telefonlar için WiFi veya Bluetooth Hotspot sağlar. Sadece yükleyin ve açın. Bluetooth modu tüm telefonlar için çalışır. WiFi mod şu anda en Samsung telefonları ve Motorola telefonlarda çalışır. WiFi modu Motorola Droid 1, Triumph, Samsung hayran veya herhangi bir HTC telefonlar, yerine Bluetooth modunu kullanabilirsiniz.

Herhangi bir tablet veya bilgisayarlardan bağlayabilirsiniz. Erişim Noktası WPA2 güvenlik ile altyapı modu. FoxFi kullanım sahip aynı telefon veri planı kapsamındadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanımınıza yardımcı olacak bazı ipuçları;

  • Bazı modellerinde Hotspot kullandıktan sonra WiFi sorunlu çalışıyorsa, sorunu temizlemek için telefonunuzu yeniden başlatın.
  • Bilgisayarınızın IP adresini almak mümkün değilse, bazı Samsung telefonlar için, ilk olarak telefondan WiFi etkinleştirin ve herhangi bir WiFi ağına bağlanmadığınızdan emin olarak FoxFi uygulamasını açın.
  • Telefonunuz rooted ROM varsa uygulama çalışmıyor olabilir.
  • WiFi hotspot aktif olduğunda ayrıca dahili WiFi hotspot özelliği bir hotspot bildirim görebilirsiniz. Bunu göz ardı edin. Kayıt olmadığınız sürece ücret alınmayacaktır.

FoxFi Uygulaması Android 2.2 ve üst sürümlerinde çalışır.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • tuncay
    11 Mayıs 2012

    sağll

"Android İçin FoxFi Uygulaması İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status