September 23, 2021


Android İçin Dosya Depolama ve Senkronizasyon Programı

Dropbox uygulaması cloud depolamayı sağlıyor. Yani dropbox içine yerleştirdiğiniz dosyalara her yerden ulaşabilirsiniz. Online yada PC den rahatlıkla dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. PC de ki dosyalarınıza Android yüklü mobil cihazlarınız dan ulaşabilirsiniz.

Bir proje ödeviniz var ve PC de unuttunuz. Ne yapardınız, gidip PC den dosyaları alırdınız. Ama Dropbox uygulaması ile böyle sıkıntılarınız olmayacak. Dropbox içerisine attığınız tüm dosyalara istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

Dropbox klasör depolama uygulamalarının en büyük avantajı dosyalarınıza her an ulaşabilmenizdir. Artık dosyalarımı, ya da çalışmalarımı bilgisayarımda unuttum korkusu olmayacak. İnternet üzerinden de rahatlıkla dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

  • Telefonunuzdan Dropbox dosyalarını düzenleyebilirsiniz.
  • Kolayca Dropbox’a fotoğraf ve video yükleyebilirsiniz.
  • Aileniz ve arkadaşlarınızla özgürce dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

Dropbox bulut depolama alanındaki dosyalara her yerden ulaşmak için Android akıllı cihazlarda bu uygulamanın bulunması önemlidir. Kişisel bilgisayarınızda hazırladığını belgelere veya önemli herhangi bir veriyi Dropbox alanına yükleyerek, dünyanın diğer ucunda olsanız bile Android telefondan veya tabletten açarak erişim sağlayabilirsiniz.

Dropbox uygulaması Android 4.1 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

"Android İçin Dropbox İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status