December 5, 2016


Sponsorlu Bağlantılar

Dropbox, SkyDrive, Google Drive İçin Dosya Şifreleme Programı

Cloudfogger cloud depolama için optimize edilmiş ve Dropbox, SkyDrive, Google Drive ve diğer birçok depolama sağlayıcıları üzerinde dosyalarınızı şifrelemeyi sağlayan ücretsiz program. Android mobil cihazınızdan dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz.

Cloudfogger bilgisayarınızda, mobil cihazlar ve cloud içinde tüm dosyalar için ücretsiz bir dosya şifreleme programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cloud depolama alanına yüklenen dosyalarınız Cloudfogger programı tarafından şifreler. Her zaman güvenli AES teknolojisini kullanarak, değerli bilgileri saklamak için kullanabileceğiniz sağlayıcı veya sunucular olursa olsun kimse cloud içindeki verilerinize erişemez.

Cloudfogger ile endişelenmenize gerek yok dosyalarınızı şifreleyerek güvence altına alabilirsiniz. Cloudfogger günlük hızlı ve kullanımı kolay kılan şeffaf şifreleme kullanır: Cloudfogger ile, yeni dosyalarınızı Cloudfogger X: sürücüsüne kaydeder.

Cloudfogger programında X sürücüsü içerisinde ki dosyalarınız otomatik olarak şifrelenmiş olur. Böylece X sürücüsü içindeki dosyalarınızın güvenliği sağlanır.

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android İçin Cloudfogger İndir – Cloud Şifreleme" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats