Android HTC Telefonlar İçin Root Yapma Programı

Android mobil işletim sistemine sahip HTC telefonlara kolay ve güvenli bir şekilde root atmayı sağlayan ücretsiz bir programı sizlerle paylaşıyorum.

Evet arkadaşlar, piyasada root yapmak için bir çok program mevcut. Ama root atma işlemi çok riskli bir iştir. Bu nedenle güvenli programlar yardımı ile root atmak daha sağlıklı olacaktır.

Bu nedenle Kingo Android Root programını tavsiye ediyorum.

Kingo Android Root kolay ve güvenli bir şekilde Android’li HTC telefonlara root atma sağlayan ücretsiz root yapma programıdır.

Aşağıdaki HTC telefonları desteklemektedir;

HTC 920E, HTC Wildfire S, HTC Wildfire, HTC Vision, HTC Thunderbolt, HTC Tattoo, HTC Sensation, HTC Salsa, HTC Runnymede, HTC Rhyme, HTC Rezound, HTC Raider 4G, HTC Primotd, HTC Primotds, HTC One X, HTC One V, HTC One S (S3), HTC One S, HTC One, HTC Mytouch 4G Slide, HTC Mytouch 4G, HTC Mytouch 3G, HTC Magic, HTC Legend, HTC Incredible S (G11), HTC Incredible 2, HTC Incredible, HTC Hero 200, HTC Hero, HTC EVO Shift 4G, HTC EVO 4G, HTC EVO 3D GSM, HTC EVO 3D CDMA, HTC Droid Eris, HTC Dream, HTC Desire Z, HTC Desire S, HTC Desire HD, HTC Desire, HTC Chacha, HTC Aria, HTC Amaze 4G

Kingo Android root

Kingo Android Root programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 23.60 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • erdal
    11 Aralık 2014

    htc desire hd desteklemiyor

"Android HTC Telefonlara Root Atma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status