March 24, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Android için 360 Mobile Security – Antivirus Uygulaması (Apk)

360 Mobile Security – Antivirus, Android mobil cihazlar için ücretsiz güvenlik ve antivirüs programıdır.

360 Mobile Security – Antivirus gerçek zamanlı koruma sağlayan ücretsiz güvenlik programıdır. 360 Mobile Security – Antivirus sisteminiz sürekli taranır ve kontrol altında olur. Faydalı bir kaç özelliği mevcut. Faydalı olacak bir araç. Gerçek anlamda bir antivirüs programının yerini veremez tabi ki. Ekstra olarak kullanabileceğiniz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar

360 Mobile Security – Antivirus bulut tabanlı motor, QVM motoru ve BitDefender yerel motoru ile güçlendirilmiştir. Kritik sistem kaynaklarına kuşkuyla erişildiğinde proaktif uyarı sağlar.

Kimlik avı amaçlı (Phishing) web siteleri ve kötü amaçlı URL’leri engellemek. Yetkisiz keylogger ve web kamerası erişimi durdurma.

Android telefonunuz için tehlike oluşturabilecek virüs, casus yazılım, sistem açıkları ve gizlilik risklerine karşı cihazınızı korumak için tasarlanmış, kullanıcıları tarafından çok sevilen ÜCRETSİZ 360 Mobile Security güvenlik uygulaması ile cihazınızda birinci sınıf yüksek koruma sağlayın. Ayrıca arka planınızda çalışan gereksiz uygulamaları sonlandırma özelliğiyle Android cihazınızda yüksek performans ve hıza kavuşun.

360 Mobile Security; tasarımı sade, hızlı, ücretsiz ve reklam içermez. Sadece tek bir tıklama ile diğer ücretli uygulamalarda sahip olabileceğiniz en gelişmiş güvenlik özelliklerine bu uygulama ile ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

360 Mobile Security- Antivirus

360 Mobile Security – Antivirus Temel özellikleri ve fonksiyonları:

Virüs tarama ve kaldırma

360 QVS + Bulut Sistem Güvenlik Taraması yeni ve büyümekte olan tehditlere karşı sisteminizi çift motorlu güçlü tarama teknoloji sayesinde korur.

Gerçek zamanlı koruma

İndirilen uygulamaları, yerel apk dosyalarını ve uygulama güncellemelerini tehditlere karşı otomatik olarak tarar ve şüpheli uygulamaların telefonunuza zarar vermesini engeller.

Gizlilik danışmanı

Kurulmuş uygulamalar ve bu uygulamaların cihazınızda ne tür erişim haklarına sahip oldukları hakkında açıklayıcı bilgiler verir.

Sistem açıklarını kapatma

Cihazınızdaki güvenlik açıklarını tespit eder ve bu açıkları kapatır.

Sistem temizleme

Sadece tek dokunuşunuzla hem kişisel kullanım geçmişinizi temizler hem de arka planda çalışan açık uygulamalarını kapatarak cihazınıza hız kazandırır.

Geçiş sekmesi

Geçiş sekmesi size kullanılan bellek miktarını anlık olarak gösterir ve en çok kullanılan özelliklere hızlı bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar.

Çok fonksiyonlu bildirim

Çok fonksiyonlu bildirim ile alarm, son çalışan uygulamalar, el feneri ve kullanılan belleği sıfırlama gibi özellikleri tek dokunuşla bildirim çubuğundan kontrol etmenizi sağlar. (Sadece Android 4.0 ve üst modelleri için)

Telefonunu sallayarak sistem temizleme

Telefonunuzu sallayarak sisteminizi kolay ve eğlenceli bir şekilde temizlemenizi sağlar.

360 Mobile Security – Antivirus Uygulama Bilgileri

Fiyat: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Boyutu: Cihaza göre değişir

Güncellenme: 15 Ekim 2013

Gerekli sürüm: Android 2.2 ve üzeri

Mevcut sürüm: 1.4.0

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Android 360 Mobile Security – Antivirus İndir (.Apk)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status