December 4, 2016


Sponsorlu Bağlantılar

ALSee: Resim görüntüleme ve ücretsiz resim editörü.

ALSee kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımlı resim görüntüleyici ve fotoğraf editörüdür.

ALSee dijital kameranızın en iyi dostudur. Özellikle iki büyük özellikten oluşur; ALSee Image Viewer ve ALSee Photo Editor.

Sponsorlu Bağlantılar

ALSee Image Viewer gelişmiş bir görüntü tarayıcıdır. ALSee Image Viewer ile tüm resimleri görüntüleyebilirsiniz. ALSee Image Viewer kullanımı basit bir sofistike görüntü tarayıcıdır. Bu 23 farklı resim formatını destekler. ALSee Image Viewer 3 farklı görüntüleme modunu destekleyen kullanıcı dostu bir programdır. Göz atma, zoom ve tam ekran modu. Toplu resim görüntüleme ve slayt gösterisi özelliği de mevcuttur. Resimleri birleştirmek, bir film yapmak, yani videolu slayt gösterisi hazırlamak için ALSee Movie Maker kullanabilirsiniz.

ALSee Image Viewer

ALSee Photo Editor basit bir fotoğraf editörüdür. ALSee Photo Editor fotoğraflarınızı düzenlemek için temel düzenleme fonksiyonlarını sağlar. Diğer ürünler gibi ALSee Photo Editor profesyonel işlevlere sahip olmayabilir, ancak fotoğraf düzenlemek için sadece temel fonksiyonları vardır.

ALSee Photo Editor

ALSee desteklediği görüntü formatları:

ANI : Windows animasyonlu imleç dosya formatı, BMP : Windows ve OS / 2 için Bitmap grafik dosyaları, CAL : Windows takvim dosyaları, FAX : GFI faks görüntü dosyası, GIF : CompuServe Graphics Interchange Dosyası, IMG : Graphical Environment Manager (GEM) görüntü dosyası, JBG, JPE : JPEG/JIFF görüntü dosyası, JPEG: Bitmap grafik dosyası, JPG : JPEG/JIFF görüntü dosyası, MAC : MacPaint görüntü dosyası, PBM : Portable BitMap görüntü dosyası, PCD : Kodak Photo-CD görüntü dosyası, PCX : RLE sıkıştırılmış ZSoft PC fırça bitmap dosyası, PCT : MacIntosh PICT görüntü dosyası, PGM : Portable Greymap dosyası, PNG : Portable Network Graphics bitmap grafik dosyası, PPM : Portable Pixmap dosyası, PSD : Adobe Photoshop bitmap dosyası, RAS : Sun Raster görüntü dosyası, TGA : Targa bitmap, TIFF: Tag Image File Format bitmap dosyası, WMF : Windows Meta File.

ALSee programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumludur.

Boyutu: 20.65 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ALSee 6.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status site stats