March 28, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz PDF oluşturma ve dönüştürme programı

Aloaha PDF Suite uygulamasının ücretsiz versiyonu ALOAHA PDF Suite Free. Ücretsiz sürümü PDF dosyası oluşturma yeteneğine sahiptir. ALOAHA PDF Suite Free programını kullanarak dökümanlarınızı en iyi çözünürlüklerde PDF formatına dönüştürebilir, vektör tabanlı geliştirilmiş program ile yüksek çözünürlüğe sahip PDF dosyaları oluşturabilirsiniz.

PDF dosyanızı sadece ‘Print’ tuşunu kullanarak oluşturabilir, oluşturduğunuz PDF dosyalarını istediğiniz arkadaşınızla elektronik posta yoluyla paylaşabilirsiniz.Orjinal belgenin bütünlüğünü ve görünümü tamamen koruyarak arkadaşınıza elektronik posta olarak gönderebilir veya harici bellek yardımıyla ulaştırabilirsiniz. Birçok gazete ve dergi de reklam sayfalarının standart biçimi olarak güvenli buldukları PDF formatını kullanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ALOAHA PDF Suite Free ile kolayca PDF dosyası oluşturmak mümkündür. Herhangi bir belge vektör tabanlı PDF dosyası oluşturun. Kolayca Aloaha PDF Yazıcı istediğiniz programdan yazdırarak PDF belgesi almanızı sağlar. Bilgisayarınıza sanal yazıcı programı olarak yüklenerek belgeleri PDF formatında kaydetmeyi ve yazdırmayı sağlar.

ALOAHA PDF Suite Free programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur.

Boyutu: 50.96 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"ALOAHA PDF Suite Free İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status