February 27, 2017


Sponsorlu Bağlantılar

Alcohol 52% Free: Sanal CD/DVD Oluşturma Programı

Alcohol 52 Free indir- cd dvd yazma programiAlcohol 52% Free, Alcohol tarafından sunulan reklam destekli ücretsiz ve Türkçe sanal CD/DVD oluşturmayı sağlayan kullanışlı bir programdır. Alcohol sanal cd ve dvd sürücüler yaratma konusunda bir profesyoneldir. Tam 31 adet sanal sürücü yaratabilir. Ve bu sayede kullanıcıların cd’lere ihtiyacı olmadan cd’den çalıştırır gibi oyunları programları çalıştırabilmeleri düşünülerek hazırlanmıştır.

Versiyona eklenen özellikler: A.S.S fonksiyonu dvd medya oynatıcı, daha fazla donanım desteği, DPM çıkarma motoru. Çift DVD disk desteği. Ve bazı hataların düzeltilmesi.

Sponsorlu Bağlantılar

Alcohol 52% sayesinde sanal CD/DVD-ROMs yaratın. En sevdiğiniz CDleri yedekleyin. Aloohol 52%, MDS, CCD, NRG, PDI, BIN, CUE, ISO, CDI, BWT, BWI, BWS, BWA formatlarını destekler. Ücretsiz versiyonda 6 adede kadar sanal CD/DVD sürücüsü oluşturabilirsiniz, ücretli versiyon olan Alcohol %120 ise 31 adede kadar sürücü desteklemektedir. Ücretsiz versiyon kurulumda Toolbar yüklemesi içermektedir fakat kurulum sırasında bu seçenekteki onay kutusunu kaldırarak bu toolbarı kurmayabilirsiniz.

Alcohol 52 Free Bilgileri

Virüs Tarama: 2 / 54

Son Sürüm: Alcohol 52 Free 2.0.3.6731

Boyutu: 6.8 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Alcohol Soft

Hemen indir

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Alcohol 52 Free 2.0.3.6850 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status